Олена Жук запросила інвесторів із США до Запорізької області

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук і перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім сьогодні беруть участь у Форумі «Українсько-американське партнерство», який проходить в м. Київ.

Його мета – продемонструвати потенціал для американських інвестицій в Україну.

-Україна і, зокрема, Запорізька область, зацікавлені у відновленні тісної співпраці в різних сферах економіки і соціально-культурного розвитку. Запорізька область має близько 50-ти соціально важливих інвестиційних проєктів. І цей Форум ми розглядаємо як налагодження комунікації із найпотужнішою економікою світу. На цьому важливому геополітичному етапі це дуже важлива подія для нашої країни, для нашого регіону, - наголосила голова Запорізької обласної ради Олена Жук і запросила колег і інвесторів до Запорізької області.

Запорізька область має високі показники із зовнішньо-економічної діяльності. За загальним обсягом прямих інвестицій регіон посідає 5-те місце в країні (в розрахунку на одну особу – $822). Обсяг експорту запорізької продукції до Сполучених Штатів Америки в січні цього року становив 12,4%.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
18.05.2021