Олена Жук взяла участь у відкритті національного форуму «Дні освітнього лідерства»

1-3 червня у Запоріжжі на базі Запорізької політехніки відбувається освітній форум, присвячений феномену лідерства. Участь у відкритті заходу взяла очільниця Запорізької обласної ради Олена Жук.

За словами організаторів, мета форуму - формування знань та компетентностей щодо адміністрування в галузі освіти на засадах лідерства, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, розбудова культури лідерства в закладах вищої освіти.

До події залучені керівники закладів освіти, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, роботодавці, гаранти освітніх програм, науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти.

Почесною гостею форуму стала голова Запорізької облради Олена Жук.

-  Сьогодні всі ми маємо можливість провести цей форум, усі попередні та майбутні лише завдяки захисникам та захисницям, які сьогодні боронять Україну і нас від ворога. Вдячність усім учасникам за те, що ви, не дивлячись на те, що знаходитесь у прифронтовому місті, під звуки тривог, продовжуєте працювати, вчитись, вдосконалювати та вдосконавлюватись. Ми працюємо заради нашого майбутнього, заради наших дітей, заради України, - звернулася до учасників очільниця ради.

Протягом трьох днів учасники розглядатимуть три важливі блоки питань:

1. Університет для лідерства: університет для розвитку лідерського потенціалу суспільства, соціальна місія та прогромадська діяльність ЗВО, life-long learning.

2. World-class university: конкурентоспроможність університету в контексті інтернаціоналізації, дослідницька діяльність та інтеграція до Європейського наукового простору, співпраця з партнерами та стейкхолдерами, цифровізація, ренкінги університетів.

3. Лідерство в університеті: менеджмент і врядування в освіті, стратегічне планування діяльності внутрішніх систем забезпечення якості освіти, процесний підхід до управління освітніми програмами, розвиток педагогічної майстерності, студентоцентроване навчання і викладання, створення мотивуючого освітнього середовища.

Доєднатися до форуму онлайн можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=Gnpl7-wjsw0

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради
Дата публікації: 
01.06.2023