Олена Жук: Найбільша гордість – вручати почесні нагороди лікарям

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук зустрілася із колективом  Запорізької обласної дитячої лікарні й виконала почесну місію – вручила заслужену нагороду лікарю, яка присвятила професії понад 37 років. 

Це - Міренкова Наталія, медичний  директор з якості медичного обслуговування КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня». У 1985 році Наталія Анатоліївна закінчила Харківський медичний університет за спеціальністю «Педіатрія». Роботу в обласній дитячій лікарні медик розпочала у 1992-му  на посаді завідувача інфекційно-боксованого педіатричного відділення № 1, присвятивши цьому медичному закладу  у загальному підсумку більшу частину професійної діяльності. З 2007 року Наталія Міренкова ще й керівник Регіонального методично-організаційного моніторингового центру, який забезпечує методичну допомогу, моніторинг, оцінку та координацію діяльності закладів охорони здоров’я Запорізької області, які надають медичну допомогу матерям та дітям з реалізації програми підтримки грудного вигодовування та положень Розширеної ініціативи ВООЗ\ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» в Україні, надання комплексної медико-соціальної допомоги підліткам та молоді на принципах «дружнього підходу» в Клініках, дружніх до молоді.

За сумлінну багаторічну працю, відданість справі та високий професіоналізм Олена Жук вручила Наталії Міренковій орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

-У дитячій медицині не буває сторонніх людей, ви обрали складну й дуже відповідальну професію, а тому, щоденна праця кожного з вас достойна високої нагороди, - звернулася до лікарів голова обласної ради та додала, що нагороджувати медичних працівників – найбільша гордість.

Вона побажала нагородженій та всім фахівцям обласної дитячої лікарні успіхів у роботі, міцного здоров’я та поваги до своєї професії. І запевнила у підтримці всіх ініціатив, що спрямовані на захист лікарів та розвиток медицини у Запорізькій області.

Наталія Міренкова також додала, що ця нагорода – заслуга всього дружнього, професійного колективу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.08.2021