Олена Жук і військовослужбовці 55-ї артбригади «Запорізька Січ» поіменно згадали всіх загиблих на Сході України воїнів цієї військової частини

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук разом із військовослужбовцями 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» згадали поіменно всіх воїнів цієї військової частини, що загинули за час проведення антитерористичної операції на Сході України.

За словами командира військової частини А1978, полковника Романа Качура,  на небо йдуть кращі воїни. Тому він запропонував вшанувати їхню пам'ять хвилиною мовчання. Кожного із 33-х побратимів 55-ки присутні на мітингу згадали по імені під троєкратні удари в дзвін.

Капелан 55-ї окремої артбригади «Запорозька Січ» Андрій Палцан відслужив урочистий молебень.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук зазначила, що саме Запорізька область першою зустріла тіла загиблих героїв в 2014-му році. Саме на Кушугумському кладовищі знайшли свій притулок десятки солдат, які на жаль, досі не опізнані.

-Але ми шануємо подвиг кожного з них. Українці — мужній, щирий і цілеспрямований народ! Ми обов’язково переможемо, - сказала голова Запорізької облради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
29.08.2021