Очищення влади

Нормативно-правова база у сфері очищення влади:

1. ЗАКОН УКРАЇНИ Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII

2. Постанова КМУ «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» від 16.10.2014 № 563 (цією постановою затверджено порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади» та перелік органів, що проводять перевірку)

3. Розпорядження КМУ «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади» від 16.10.2014 № 1025-р.

4. Наказ Міністерства юстиції України від 16.10.2014 № 1704/5 «Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»»

5. Лист Державної судової адміністрації України від 12.12.2014 №10-6525/14 «Щодо проведення ДСА України перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

6. Наказ Міністерства фінансів України від 03.11.2014 № 1100 "Про затвердження Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», та форми висновку про результати такої перевірки"

Основні засади очищення влади

1. Очищення влади (люстрація) — це встановлена Законом України «Про очищення влади» або рішенням суду заборона окремим фізичним особам обіймати певні посади (перебувати на службі) (далі — посади) (крім виборних посад) в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

2. Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини, і ґрунтується на принципах:

верховенства права та законності;

відкритості, прозорості та публічності;

презумпції невинуватості;

індивідуальної відповідальності;

гapaнтування права на захист.

3. Протягом десяти років з дня набрання чинності Законом України «Про очищення влади» посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), не можуть обіймати особи, зазначені у частинах першій, другій, четвертій та восьмій статті 3 Закону України «Про очищення влади», а також особи, які не подали у строк, визначений Законом України «Про очищення влади», заяви, передбачені частиною першою статті 4 Закону України «Про очищення влади».

4. Особи, зазначені у частинах третій, п’ятій — сьомій статті 3 Закону України «Про очищення влади», не можуть обіймати посади, щодо яких здійснюється очищення влади (люстрація), протягом п’яти років з дня набрання чинності відповідним рішенням суду.

5. Заборона, передбачена частиною третьою або четвертою цієї статті, може застосовуватися до особи лише один раз.

6. Застосування до особи заборони, передбаченої частиною третьою цієї статті, не є підставою для відмови від застосування заборони, передбаченої частиною четвертою цієї статті, за наявності підстав та у порядку, що визначені Законом України «Про очищення влади».

7. Заборона, передбачена частинами третьою та четвертою цієї статті, не застосовується до осіб, зазначених у частинах другій — четвертій статті 3 Закону України «Про очищення влади», які визнані учасниками бойових дій під час проведення антитерористичної операції на сході України у встановленому законодавством порядку.

8. Рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень при виконанні Закону України «Про очищення влади» оскаржуються в судовому порядку.

Порядок проведення перевірки по Закону України «Про очищення влади»

АДРЕСА ОРГАНІВ ВЛАДИ

Назва органу

Поштова адреса

Електронна адреса

Контактний номер телефону

Міністерство юстиції України

01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

lustration@minjust.gov.ua

(044) 271-15-24

Міністерство внутрішніх справ України

01601, м. Київ, вул.Богомольця, 10 

lustration@mvs.gov.ua

(044) 256-11-10

Державна фіскальна служба України

04655 м. Київ, Львівська площа, 8

dopomoga@minrd.gov.ua

(044) 454-16-00

Служба безпеки України

01601, м. Київ, вул.Володимирська, 33       

sbu_public@ssu.gov.ua

(080) 050-14-82

Генеральна прокуратура України         

01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

public@gp.gov.ua

(044) 280-10-20

Державна судова адміністрація України

01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5

inbox@court.gov.ua

(044) 277-76-00

Головне управління юстиції в Запорізькій області

69107, м. Запоріжжя, просп. Леніна, 164

kadrguy@justzp.gov.ua

 

(061) 2390243

 (061) 2390445

Розпорядження голови обласної ради №121-р від 03.11.2014р. "Про організацію проведення у виконавчому апараті обласної ради перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади""

 

Відомості про стан проходження перевірки

 

Відомості про стан проходження перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад у виконавчому апараті Запорізької обласної ради

№ з/п

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Дата початку проведення перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація про доходи

Результат проведення перевірки

1

Томкович Олександра Іванівна

Головний спеціаліст відділу з питань інформаційно-аналітичної роботи та виборчих процедур управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради

12.06.2015 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Томкович Олександри Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

2

Голуб Олена Віталіївна

Головний спеціаліст відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та зв’язків з органами місцевого самоврядування управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради

12.06.2015 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Голуб Олени Віталіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України "Про очищення влади"

3

Федотова Олександра Валентинівна

Помічник голови обласної ради патронатної служби виконачого апарату Запорізької обласної ради

19.06.2015 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Федотової Олександри Валентинівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

4

Остапенко Анатолій Вікторович

Заступник начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради

01.07.2015 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Остапенка Анатолія Вікторовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

5

Мних Олег Миколайович

Радник голови ради патронатної служби виконачого апарату Запорізької обласної ради

07.10.2015 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мниха Олега Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

6

Мороз Єгор Олегович

Начальник відділу з питань земельних відносин, адміністративно-територіального устрою та природокористування виконавчого апарату Запорізької обласної ради

05.01.2016 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Мороза Єгора Олеговича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

7

Безлюдна Ірина Юріївна

Помічник голови обласної ради патронатної служби виконачого апарату Запорізької обласної ради

08.02.2016 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Безлюдної Ірині Юріївні не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

8

Подорожко Володимир Володимирович

Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради

17.02.2016 р.

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Подорожка Володимира Володимировича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України “Про очищення влади”

9

Щербина Юрій Аркадійович

Начальник управління  із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату обласної ради

03.03.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Щербини Юрія Аркадійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

10

Адєлєв

Іван Васильович

Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби 

17.03.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Адєлєва Івана Васильовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

11

Кученко

Катерина Геннадіївна

Помічник першого заступника голови обласної ради патронатної служби

05.04.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Кученко Катерини Геннадіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

12

Хижняк Олена Валентинівна

Начальник відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій управління організаційного забезпечення діяльності ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Хижняк Олени Валентинівнани не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

13

Тарасова Діна Вікторівна

Заступник начальника управління організаційного забезпечення діяльності ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Тарасової Діни Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

14

Зуєнко Анна Олексіївна

Головний спеціаліст відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій управління організаційного забезпечення діяльності ради 

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Зуєнко Анни Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

15

Бухтіяров Віктор Миколайович

Начальник відділу з організаційних питань управління організаційного забезпечення діяльності ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бухтіярова Віктора Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

16

Пакета Тетяна Анатоліївна

Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та організації державних закупівель управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Пакети Тетяни Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

17

Рубель Ганна Анатоліївна

Заступник начальника відділу комунікацій

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Рубель Ганни Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

18

Таран Вікторія Володимирівна

Головний спеціаліст відділу документування, контролю за виконанням документів, звернень громадян та публічної інформації управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Таран Вікторії Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

19

Лавриненко Люся Валеріївна

Начальник відділу загально-правового забезпечення управління юридичного забезпечення діяльності ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Лавриненко Люсі Валеріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

20

Стеценко Ірина Вікторівна

Головний спеціаліст відділу загально-правового забезпечення управління юридичного забезпечення діяльності ради 

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Стеценко Ірини Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

21

Краснокутська Ганна Юріївна

Головний спеціаліст відділу загально-правового забезпечення управління юридичного забезпечення діяльності ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Краснокутської Ганни Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

22

Молодченко Катерина Костянтинівна

Начальник відділу юридичного забезпечення майнових та земельних відносин управління юридичного забезпечення діяльності ради    

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Молодченко Катерини Костянтинівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

23

Гридньова Катерина Сергіївна

Начальник відділу юридичного забезпечення з питань власності територіальних громадуправління юридичного забезпечення діяльності ради 

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гридньвої Катерини Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

24

Лозова Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст юридичного забезпечення з питань власності територіальних громадуправління юридичного забезпечення діяльності ради 

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Лозової Олени Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України "Про очищення влади"

25

Верташ Марія Вікторівна

Головний спеціаліст юридичного забезпечення з питань власності територіальних громадуправління юридичного забезпечення діяльності ради 

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Верташ Марії Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті  1 Закону України "Про очищення влади"

26

Клиба Оксана Іванівна

Начальник управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Клиби Оксани Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

27

Міщенко Вікторія Віалеріївна

Начальник відділу фінансового моніторингу та бюджету  управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Міщенко Вікторії Віалеріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

28

Бабак Марія Миколаївна

Головний спеціаліст відділу  фінансового моніторингу та бюджету управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бабак Марії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

29

Курілова Олена Вячеславівна

Начальник відділу з питань  адміністративно-територіального устрою та стратегії розвитку місцевого самоврядування управління з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Курілової Олени Вячеславівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

30

Биков Антон Валерійович

Головний спеціаліст відділу правового та методичного забезпечення органів місцевого самоврядування, організації і проведення тендерних поцедур та з питань прав реабілітованих

06.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бикова Антона Валерійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

31

Зуєва Світлана Олександрівна

помічник заступника голови обласної ради патронатної служби

25.05.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Зуєвої Світлани Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

32

Дерев'янченко Олена Дмитрівна

помічник заступника голови обласної ради патронатної служби

10.06.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дерев'янченко Олени Дмитрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

33

Клименко Юлія Михайлівна

Помічник голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

14.06.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Клименко Юлії Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

34

Адєлєва Юлія В'ячиславівна

Головний спеціаліст відділу з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій управління організаційного забезпечення діяльності ради

20.07.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Адєлєвої Юлії В'ячиславівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

35

Білець Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку виконавчого апарату

21.07.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Білець Оксани Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

36

Титарь Юлія Олександрівна

Головний спеціаліст відділу контролю та організації перевірок управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату

21.07.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Титарь Юліъ Олександрівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

37

Муха Олена Леонідівна

Головний спеціаліст відділу комунікацій виконавчого апарату

21.07.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Мухи Олени Леонідівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

38

Бєлан Катерина Миколаївна

Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

31.08.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бєлан Катерини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

39

Негода Олена Володимирівна

Заступник начальника управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Негоди Олени Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

40

Печерська Анжела Василівна

Начальник відділу документування, контролю за виконанням документів, звернень громадян та публічної інформації управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Печерської Анжели Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

41

Крилова Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст відділу документування, контролю за виконанням документів, звернень громадян та публічної інформації управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Крилової Ірини Володиммирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

42

Назар Людмила Олексіївна

Головний спеціаліст відділу документування, контролю за виконанням документів, звернень громадян та публічної інформації управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Назар Людмили Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

43

Груша Дмитро Олегович

Головний спеціаліст відділу комп’ютеризації управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Груши Дмитра Олеговича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

42

Сімон Лариса Олексіївна

Заступник начальника відділу - заступник головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Сімон Лариси Олексіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

45

Поліщук Валентина Андріївна

Начальник відділу - головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Поліщук Валентини Андріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

46

Дорошенко Владислав Юрійович

Начальник відділу комп’ютеризації управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради

01.09.2016

Заява

Декларація

 

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Дорошенка Владислава Юрійовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

47

Іваненко Наталія Іванівна

Головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку

01.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Іваненко Наталії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

48

Іванова Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу фінансового моніторингу та бюджету  управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради

23.09.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Іванової Наталії Іванівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

49

Солтис Ліна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу кадрової работи та нагород управління по роботі з персоналом та з питань нагород виконавчого апарату запорізької обасної ради 

05.10.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Солтис Ліни Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

50

 

Коротич Микола Миколайович

Помічник першого заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

19.10.2016

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Коротич Микола Миколайович не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

51

Калашник Людмила Євгенівна

Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби

01.02.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Калашник Людмили Євгенівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

52

Жихар Наталя Юріївна

Помічник першого заступника голови обласної ради патронатної служби

15.02.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Жихар Наталії Юріївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

53

Кмєть Катерина Володимирівна

Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату

11.04.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гайдаржи (Кмєть) Катерина Володимирівна не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

54

Горобцова Оксана Вікторівна 

Консультант (прес-секретар) голови обласної ради виконавчого апарату обласної ради

12.06.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки триває

55

Теліус Наталія Володимирівна

Помічник голови обласної ради патронатної служби

04.07.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Теліус Наталії Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

56

Паскевський Олександр Іванович

Помічник першого заступника голови обласної ради

11.08.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Паскевського Олександра Івановича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

57

Журавель Вадим Станіславович

Помічник заступника голови обласної ради

20.12.2017

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Журавля Вадима Станіславовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

58

Приходченко Ольга Василівна

Помічник голови обласної ради

13.02.2018

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Приходченко Ольги Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

59

Румянцева Ірина Володимирівна

Помічник голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

01.08.2018

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Румянцевої Ірини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

60

Лісова Марина

Миколаївна

Помічник першого заступника голови обласної ради

23.08.2018

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Лісової Марини
Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

61

Момот Вікторія

Вікторівна

Помічник голови обласної ради

12.10.2018

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Момот Вікторії
Вікторівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

62

Сухаренко Ксенія Ігорівна

Помічник голови обласної ради

05.03.2020

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Сухаренко Ксенії Ігорівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

63

Силенко Наталія Анатоліївна

Помічник голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

16.10.2020

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Силенко Наталії Анатоліївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

64

Черепаха Олександр Михайлович

Помічник голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

04.11.2020

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Черепахи Олександра Михайловича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

65

Тарасенко Віта Василівна

Помічник голови обласної ради

15.01.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Тарасенко Віти Василівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

66

Козицький Валерій Миколайович

Помічник першого заступника голови обласної ради

15.01.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Козицького Валерія Миколайовича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

67

Колесников Вячеслав Ігорович

Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

18.01.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Колесникова Вячеслава Ігоровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

68

Ладна Аліса Володимирівна

Помічник першого заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

25.01.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Ладної Аліси Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

69

Баршак Наталія Олександрівна

Радник голови обласної ради патронатної служби

15.03.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Баршак Наталія Олександрівна не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

70

Бурма Сергій Ігорович

Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

24.03.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Бурми Сергія Ігоровича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

71

Гойло Наталія Миколаївна

Помічник першого заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради

02.04.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Гойло Наталії Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

72 Шевченко Катерина Володимирівна Помічник заступника голови обласної ради патронатної служби виконавчого апарату обласної ради 07.04.2021

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Шевченко Катерини Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”
73

Макарчук Олександра Сергіївна

Помічник голови обласної ради патронатної служби

12.01.2022

Заява

Декларація

Проведення перевірки завершено. За результатами проведеної перевірки встановлено, щодо Макарчук Олександри Сергіївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”

 

Претенденти на посади керівників закладів вищої освіти, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області

(Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту»)

 

 

 

№ з/п

ПІБ особи, щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Дата початку проведення перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація про доходи

Результат проведення перевірки

1

НЕЧИПОРЕНКО Валентина Василівна

Ректор комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради

21.09.2021

Заява

Декларація