Обласний контактний центр допомагає жителям області тримати зв’язок з депутатами облради

Депутати обласної ради залишаються на зв’язку з мешканцями області, допомагають у розв’язанні проблемних питань заявників. Левова частка звернень надходить до депутатів під час «гарячих ліній».

Сьогодні чергову «гарячу лінію» з запоріжцями провела депутатка обласної ради Оксана Бугайчук. Вже традиційно до депутатки звертаються жителі міста, які потребують роз’яснень щодо можливостей отримання гуманітарної допомоги, роботи благодійних фондів, з якими співпрацює обласна рада тощо. Звернулися до депутатки й декілька громадян з-поміж ВПО, в тому числі з питаннями, які потребують юридичної консультації. Так, мешканка Маріуполя, яка нині проживає в Одесі, поділилася проблемою – її син залишився без документів і має складнощі з оформленням статусу ВПО та соціальних пільг. З Маріуполя родина евакуювалася через Запоріжжя, а тому й звернулась на гарячу лінію в нашому місті. Оксана Бугайчук уважно вислухала заявницю й зауважила, що ситуація складна, але має вирішення, тож взяла розв’язання проблеми на контроль.

Звертатись на обласну гарячу лінію можна за телефоном 0-800-503-508. Графік прямих ліній – на сайті Запорізького обласного контактного центру, або в месенджерах за посиланням:

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/viber

https://botpoint.okc.zoda.gov.ua/telegram

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
13.09.2023