Обласна влада та правоохоронні органи працюють над поглибленням співпраці в екологічному напрямку

Про це йшлось під час круглого столу «Шляхи покращення роботи та взаємодії між органами державної влади та місцевого самоврядування з контролюючими та правоохоронними органами – на захисті інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища», який ініціювали керівник обласної прокуратури Віктор Приходько та заступник керівника Спеціалізованої екологічної прокуратури Євгеній Коновальчук.

Участь у заході взяли заступник голови обласної ради Владислав Куценко, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з коррупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації  Вячеслав Колесников, а також керівництво Запорізької обласної прокуратури, представники Спеціалізованої екологічної прокуратури, Нацполіції, Управління СБУ, Державного бюро розслідувань та інших правоохоронних органів.

На засіданні круглого столу обговорювались наявні проблемні питання у сфері охорони навколишнього середовища в Запорізькій області, механізми взаємодії  органів місцевого самоврядування та виконавчої влади з правоохоронними та контролюючими органами, питання судової практики в питаннях захисту довкілля,  планування та проведення заходів контролю за дотриманням природоохоронного законодавства та інші.

-В цілому, співпраця між обласною владою та правоохоронними органами налагоджена на належному рівні. Впевнений, що такий самий конструктив матиме місце і в питаннях пов’язаних з розв’язанням екологічних проблем Запорізького регіону, яких, на жаль,  чимало. Це і питання пов’язані з належним використанням земельних надр та водних і лісових ресурсів, і боротьба з браконьєрством, і зростання кількості несанкціонованих звалищ  та чимало інших. Тому, поглиблення співпраці між обласною радою та правоохоронними і контролюючими органами, безумовно позитивно вплине на розв’язання цих питань, - зазначив заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.08.2021