Обласна влада дбає про захист медпрацівників в умовах пандемії

Запорізька обласна інфекційна лікарня отримала 6,5 тисяч захисних масок та 150 захисних екранів. Засоби індивідуального захисту передали лікарям  медзакладу заступник голови обласної ради Владислав Куценко разом з депутатом Вячеславом Колесниковим.

Захисні маски та екрани призначені  для персоналу обласної клінічної лікарні, яка сьогодні залишається опорним медичним закладом для госпіталізації пацієнтів з COVID. в області.

-Готуючись до чергової хвилі пандемії, яку медики прогнозують цієї осені  маємо в першу чергу подбати про захист лікарів. Адже саме вони знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом. Обласна інфекційна лікарня перебуває в зоні нашої особливої уваги. Аби не мати ситуацію, коли хворих не буде кому лікувати, вже зараз маємо подбати про забезпечення медперсоналу лікарні засобами індивідуального захисту в повному обсязі. Це одне з найголовніших наших завдань, - зазначив Владислав Куценко.

Заступник голови обласної ради також подякував Асоціації фармацевтів та лікарів України, яка надала допомогу в придбанні засобів індивідуального захисту для обласної інфекційної лікарні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
15.09.2021