Обласна рада заздалегідь готується до Дня підприємця України

Традиційно свято відзначають у першу неділю вересня. Цього року воно припадає на 5 вересня.

У Запорізькій обласній раді відбулася перша нарада з представниками бізнесу та влади з підготовки до Дня підприємця, в якій взяла участь перший заступник голови обласної ради Людмила Любім. У 2021 році заплановано проведення ярмарку, де місцеві товаровиробники зможуть презентувати власну торгову марку та реалізувати продукцію. Втілити проєкт у життя планують в рамках обласної програми розвитку малого і середнього підприємництва. На цей захід програмою передбачені  150 тисяч грн.

-Останні два роки були найважчими для підприємців. Ми хочемо, щоб це свято стало реальним днем їхньої підтримки. Щоб вони отримали змогу презентувати себе, а запоріжці побачили, як багато в області неймовірних торгових марок і зрозуміли, що, купуючи запорізьке, вони, в першу чергу, наповнюють бюджет своєї області. А це гроші на дитячі садочки, на школи, на лікарні, заробітні плати вчителів, це дороги, це благоустрій – це бюджет розвитку Запорізької області, - зазначила перший заступник голови облради Людмила Любім.

Участь в обговоренні взяли депутат облради Ірина Лєх, генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимир Степаненко, голова правління громадської організації «Бізнес-Союз «Порада» Олена Єрьоменко, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина та начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі ЗОДА  Максим Кучеренко.

Присутні на заході висловили своє бачення організації заходу та зазначили, що обов’язково необхідно залучати кошти з бюджету міста Запоріжжя, інвесторів та бізнесу. Людмила Любім, своєю чергою, пообіцяла сприяння обласної ради у  підготовці та проведенні ярмарку на найвищому рівні. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.05.2021