Обласна рада відзначила спортивні досягнення Парвіза Насібова почесною нагородою

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Олена Жук разом з депутатами обласної ради Оксаною Бугайчук, Маргаритою Трипольською, Дмитром Чувашкіним та Станіславом Чередніченком  завітали на свято Першого дзвоника до обласного спортивного ліцею. В ньому також взяв участь відомий випускник цієї школи, срібний призер Олімпійських ігор у Токіо Парвіз Насібов.

Сьогодні в КЗ «Запорізький обласний спортивний ліцей» Запорізької обласної ради навчаються понад 200 юних спортсменів. Разом зі шкільною освітою вони мають змогу регулярно тренуватися, відточуючи спортивну майстерність, надихаючись перемогами своїх шкільних товаришів. Серед ліцеїстів наразі 97 учнів ІІ-ІІІ спортивного розряду, 74 учнів з І спортивним розрядом, 26 учнів - кандидати в майстри спорту України, 1 учень - майстер спорту України. Ліцей має спеціалізацію з 10 видів спорту: академічне веслування, вільна боротьба, греко-римська боротьба, дзюдо, волейбол (дівчата), пляжний волейбол, легка атлетика, важка атлетика, бокс та футбол.

Вихованці закладу з успіхом виступають на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів, стають призерами та переможцями чемпіонатів, кубків та турнірів України та Європи. В ліцеї пишаються досягненнями своїх випускників, а тому радо вітають їх у шкільних стінах і по завершенні навчання. Сьогодні на урочистому заході  учні та гості свята гучними оплесками вітали цьогорічного срібного призера Олімпійських ігор Парвіза Насібова.

Вітаючи школярів та вчителів із початком нового навчального року, голова обласної ради Олена Жук побажала учням спортивних перемог та успіхів у навчанні, завіривши у підтримці навчального закладу з боку депутатського корпусу.

Користуючись нагодою вона також вручила Парвізу Насібову почесну нагороду – орден «За заслуги перед Запорізьким краєм»  ІІІ ступеня.

- Хочу подякувати олімпійському призеру за волю до перемоги, а батькам Парвіза за те, що підтримали спортивні таланти сина й виховали особистість. Пишаємося тим, що про Запорізьку область люди дізнаються в усьому світі завдяки успіхам наших спортсменів, випускників обласного ліцею, - наголосила Олена Жук.

Слова підтримки учням школи та  відомим випускникам висловили також депутати обласної ради Станіслав Чередніченко та Оксана Бугайчук, яка своєю чергою повідомила, що з депутатських фондів ліцей цього року  отримає додаткові  кошти на покращення матеріального забезпечення.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
01.09.2021