Обласна рада відстоює інтереси госпіталю для ветеранів війни та його пацієнтів

Подальший розвиток медичного закладу гальмує майнове питання, адже через невизначеність прав власності підприємство не може отримати ліцензію на продовження медичної практики у повному обсязі.

Так, під час наради, яку провела перший  заступник голови обласної ради Людмили Любім, з’ясувалося, що власником будівлі за адресою вул.Ленська, 45, в якій розташований госпіталь для ветеранів війни, наразі залишається держава -  право власності Фонд державного майна України нещодавно передав до Запорізької обласної державної адміністрації. Отже, майно колишнього санаторію «Великий Луг» перебуває на балансі ОДА, а  госпіталь для ветеранів війни, який розташовується на цій території з 2001 року,  і до сьогодні не має документів, які б підтверджували право користування приміщеннями (право власності, оренди або інше). Через відсутність таких документів та  затягування  із прийняттям  необхідних рішень, госпіталь для ветеранів війни не може отримати необхідну ліцензію й підписати весь пакет договорів з НСЗУ.

У нараді взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Руслан Шиханов, представники департаменту економічного розвитку ОДА, депутат обласної ради Микола Фролов, начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради Єгор Мороз, керуючий справами виконавчого апарату ради Володимир Подорожко, директор КНП «Госпіталь для ветеранів війни» Тетяна Ярмощук, керівництво закладу вищої освіти «Хортицька  національна навчально-реабілітаційна академія».  Наразі ОДА відпрацьовує  декілька способів передачі комплексу будівель на Великому Лузі, в тому числі озвучувалася пропозиція розміщення на цій території ще й центру реабілітації для дітей з особливими потребами.

- Позиція обласної ради – зберегти госпіталь для ветеранів війни й забезпечити його подальший розвиток, адже він міг би стати центром реабілітації для наших героїв, для тих мешканців області, які мають пільги на лікування  й потребують медичної та психологічної допомоги. Нас дуже непокоїть, що майнове питання, яке не вирішувалося декілька років і мало б вирішитися після передачі майнового комплексу колишнього санаторію «Великий Луг» з власності Фонду держмайна, і до сьогодні не вирішено. Намагаємось розібратися із ситуацією й віднайти найбільш прийнятні для громади рішення, - наголосила Людмила Любім.

Перший заступник голови обласної ради анонсувала виїзну нараду щодо подальшої долі КНП «Госпіталь для ветеранів війни» ЗОР.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
21.04.2021