Обласна рада підтримує реалізацію інфраструктурних об’єктів у громадах

Під час робочої поїздки до смт Якимівка перший заступник голови облради Людмила Любім проінспектувала хід реконструкції селищного скверу по вул. Центральній.

На реконструкцію цього об’єкту Людмила Любім направила 161,792 тис грн з депутатського фонду. 

Зараз у сквері проводяться роботи з укладання бруківки на центральній алеї, встановлені лавочки, прокладається  водопровідна система, вже висаджені алеї сакур, лип, декоративних акацій. У парку враховані умови для жителів селища з особливими потребами – для слабозорих людей встановлені спеціальні покажчики напрямку по середині алей.

На завершальному етапі роботи на Алеї Слави. За словами голови Якимівської селищної ради Олександра Правосуда, їх завершать у 10-ти денний строк.

-Вже зараз місцеві жителі та гості селища мають можливість прогулятися парком. Проте попереду ще дуже багато роботи, адже сам парк займає площу у 6 гектарів, - відмітила Людмила Любім й відзначила позитивний результат спільної роботи місцевої громади й обласного депутатського корпусу.

У планах керівництва територіальної громади оновити фасад будинку культури, який знаходиться на території скверу, встановити фонтан, дитячий майданчик з батутами та територією для дитячих розваг, сцену для проведення масових заходів, вуличне освітлення та інше.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.09.2021