Обласна рада підтримує ініціативи з озеленення територій

У цьому році голова Запорізької обласної ради Олена Жук підписала Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між Запорізькою обласною радою і благодійним фондом «Соціальні ініціативи бізнесу».

У рамках співпраці сьогодні відбулася зустріч першого заступника голови облради Людмили Любім з представниками благодійного фонду - директором Світланою Ванюхіною та проєктним менеджером Галиною Азаровою.
«Соціальні ініціативи бізнесу» за сприяння облради разом із запорізьким лісомисливським господарством запустили пілотний проєкт «Ліси громади», який буде реалізовуватися протягом 2-3 років. Зараз вже профінансовано висадку та вирощування близько 40 тисяч сіянців сосни кримської для 5 лісництв Запорізького району.

- Нашою глобальною метою є допомога «зеленим легеням» області. Адже саме Запорізька область має найменший відсоток заліснення – 3,9%. Це найнижчий показник в Україні, - зазначила директор фонду Світлана Ванюхіна.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім запропонувала активніше долучати до озеленення об’єднані територіальні громади:

- Я закликаю громадян спонукати керівництво своїх громад долучатися до таких ініціатив та висаджувати зелені саджанці на власних територіях. Адже це питання є надважливим і в містах, і в сільських місцевостях, де гостро стоїть проблема лісосмуг та «видування» чорноземів, які потім потрібно відновлювати, - відзначила вона.

Людмила Любім також відзначила, що за допомогою таких ініціатив ми робимо область більш привабливою для себе, для сільгоспвиробників і для туристів. А Галина Азарова додала, що завдяки цьому проєкту об’єднуються представники найрізноманітніших сфер, культур та вікових категорій, що дає змогу населенню виховувати дбайливе ставлення до природи ще змалечку.

Представники «Соціальних ініціатив бізнесу» висловили вдячність обласній раді та вручили відзнаку за участь у проєкті "Озеленення Планети".

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
12.08.2021