Обласна інфекційна лікарня отримала допомогу від благодійників

Американський благодійний фонд Americares та український БФ Razom для України передали обласній клінічній інфекційній лікарні цінний вантаж, який включає в себе індивідуальні засоби для догляду за пацієнтами, медичне обладнання та медикаменти.

Завдяки пожертвам американського народу, пацієнти зможуть отримувати лікування у більшому  комфорті. Щороку лікарня обслуговує десятки тисяч людей з різноманітними медичними проблемами, тому наявність сучасного обладнання та ліків є дуже важливими. Зараз у лікарні отримують безкоштовну допомогу і вимушено переміщенні особи.

-  Ми щиро вдячні фондам та людям, які жертвують свої гроші у фонди, за турботу! Лікарня щоденно надає допомогу іншим людям, але в умовах війни і сама потребує допомоги. Отриманий вантаж ми вже розподілили по відділеннях, він вже працює на благо наших пацієнтів, - зазначив головний лікар закладу Олександр Педченко.

Серед гуманітарного вантажу – душова кабінка, лавка для душа, милиці, ларингоскоп, назогастральний зонд, візок, термометри, системи для набору крові, шприці, пелюшки, ліки та інші необхідні у лікуванні та догляді за пацієнтами речі.

Допомога від цих фондів медичним закладам Запорізької області стала можливою завдяки Олені Теряєвій, яка невдовзі стане депутаткою обласної ради, і вже набула систематичного характеру.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.06.2023