Невеличкі та затишні, кожен зі своїм шармом і планами розвитку

Одразу декілька міст Запорізької області цими вихідними відзначили Дні міста. Три з них – Бердянськ, Приморськ та Пологи, з робочою поїздкою відвідав заступник голови ради Владислав Куценко, де він привітав містян зі святами від імені голови обласної ради Олени Жук та всієї громади Запорізької області.  

194 річницю заснування відзначив Бердянськ. Сьогодні місто  є важливим промисловим центром, в якому розташовані близько 20 підприємств металообробки, харчової та нафтохімічної промисловості, машинобудування та інших галузей. Але найбільше Бердянськ відомий, як морський курорт, який називають «серцем Приазов’я». З нагоди дня міста в Бердянську пройшли військовий парад, виставка військової техніки та стрілецької зброї, фестиваль болгарських творчих колективів «Ізвор», а також святкові заходи з виступами творчих колективів.

Вітаючи бердянців, Владислав Куценко побажав жителям міста реалізації амбітних проєктів з розвитку:

-Сьогоднішній  Бердянськ -це не тільки розвинена курортна  інфраструктура. Це і  промисловість, і логістика, і освіта та медицина. Керівництво міста   запропонувало  концепцію економічного розвитку курорту «Місто-мрія». Від щирого серця бажаю  жителям Бердянська, аби цей амбітний проєкт був втілений у життя, а також миру, здоров’я та процвітання, - зазначив Владислав Куценко.

Разом з  депутатами обласної ради Вячеславом Колесниковим, Валерією Матвієнко, Катериною Гогунською, Сергієм Путрею та Світланою Македонською  заступник голови обласної ради  також взяв участь в урочистостях з нагоди 200-річчя міста Приморськ, що відбувались на центральному міському стадіоні. На переконання Владислава Куценка рік у рік Приморськ змінюється, стає більш сучасним та  популярним серед відпочивальників, і у міста є перспектива стати справжньою перлиною Азовського узбережжя.

Місто Пологи нещодавно змінило свій статус, ставши центром великого району. Це має стати для жителів міста новим поштовхом для розвитку й підвищення рівня життя, - висловив переконання Владислав Куценко у своєму зверненні під час свята  у Пологах:

-Пологівщина, яка є географічним центром Запорізької області, завжди була для мене особливо близькою територією.Тут живуть працьовиті, чуйні  та розумні люди. Минулого року місто Пологи стало столицею великого району,  де зосереджені великі промислові та сільськогосподарські підприємства. Хочу побажати жителям Поліг, аби їх місто перетворилось з номінальної столиці району на столицю за рівнем соціально-економічного розвитку, інфраструктури, зарплат та соціальних гарантій, якості освіти та медицини. Разом з колегами по обласному депутатському корпусу  працюватимемо над тим, аби таке перетворення відбулось якнайшвидше.

Всі три свята не обійшлися без приємних сюрпризів для людей, чия щоденна копітка праця змінює рідні міста, множить гордість за рідний край. Тож під час урочистостей Владислав Куценко виконав почесну місію – вручив грамоти та відзнаки Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
20.09.2021