Найзаповітніше бажання – перемога України, мир та вся родина разом, - сьогодні відзначають Міжнародний день захисту дітей

Святковий захід зібрав на території інтернатного закладу на Великому Лузі учнів освітніх закладів Запоріжжя. Для дітей підготували концертну та пізнавальну програму.

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук привітала малечу, їх батьків та педагогів зі святом:

- Найкращий період в житті людини – це дитинство, а найважливіша задача нас, дорослих, оберігати та підтримувати вас, дарувати вам щастя й дбати про вашу безпеку. Будьте здорові, щасливі та завжди усміхнені як сьогодні. Миру й Перемоги нашій країні, - звернулась до гостей та учасників свята Олена Жук.

До вітальних слів приєднався також народний депутат України Павло Мельник. Він побажав аби наступний День захисту дітей Україна відзначала під мирним небом, а всі родини були разом:

- Наша Перемога буде скоро, тож вірте в ЗСУ, вірте в Україну, й будьте щасливими, - підкреслив народний депутат.

Винуватців свята також привітали голова обласної державної адміністрації Юрій Малашко, начальник ГУ Національної поліції в Запорізькій області Артем Кисько, а творчі колективи міста підготували яскраву концертну програму.

На території закладу для дітей підготували пізнавальні локації з технікою від ДСНС та Нацполіції, волонтерів Товариства Червоного Хреста й інтерактиви з безпеки, тож діти змогли провести час весело та з користю.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
01.06.2023