Навчальні заклади прифронтових громад отримали важливе обладнання для навчання

Дев’ять шкіл прифронтових громад Запорізької області отримали 81 ноутбук, оснащений унікальним контентом eKidz для мобільних класів. Про це розказали у прес-службі обласної військової адміністрації.

Регіон першим в Україні отримав такі девайси. Тепер учні прифронтових територій матимуть доступ до цифрової освіти, включаючи інструменти для соціально-емоційного розвитку.

Така допомога стала можливою завдяки проєкту «Цифрові пристрої для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров’я для найбільш вразливих 35 тисяч дітей у сільській місцевості», який реалізують БО «100% життя» та ГО «Українська посмішка» за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України.

Президент ГО «Українська посмішка» Іван Степурін особисто передав ноутбуки директорам шкіл та підкреслив важливість цього кроку в умовах сучасної онлайн-освіти.

Проєкт передбачає і проведення онлайн-семінарів для вчителів та психологів області з використанням штучного інтелекту в освітньому процесі. Кожен учасник отримав доступ до цифрового підручника eKidz та інших корисних ресурсів.

Фото: прес-служба  Запорізької обласної державної адміністрації

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
04.04.2024