Митці обласної філармонії привітали медиків з професійним святом

Бойовий дух в тому числі військових лікарів артисти філармонії підіймали українськими хітами та сучасними композиціями.

Концерти Запорізької обласної філармонії до Дня медичного працівника відбулися у Запорізькому військовому шпиталі та у Запорізькій міській клінічній лікарні №4.

Артисти КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР привітали лікарів концертною програмою «Ми з Запоріжжя, ми – з України!».

Як зазначають в обласній філармонії, медичні працівники у цей непростий для країни час надають кваліфіковану допомогу нашим героям–військовослужбовцям та повертають їх до повноцінного життя. Отже цим музичним проєктом артисти висловили свою підтримку усім медикам, які забувши про сон та відпочинок, ризикуючи власним життям, рятують тисячі людей на передовій та в тилу.

У концертній програмі прозвучали українські хіти та відомі сучасні композиції у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів Поліни Гонтарь, Юлії Якси, Юрія Дячука, Анастасії Литвин, Вікторії Шестакової.

Надзвичайною тендітністю та проникливістю вразили глядачів відомі твори «Я піду в далекі гори» та «Чорнобривці», які виконали заслужена артистка України Ілона Турчанінова та лауреат міжнародних конкурсів Андрій Нетреба. Позитивного настрою та оптимізму програмі додали яскраві мелодії у виконанні харизматичного саксофоніста Івана Левченка та скрипаля-віртуоза Віктора Зуєва.

Медичні працівники та військові оплесками вітали артистів. Щирі посмішки працівників Запорізького військового шпиталю та Запорізької клінічної лікарні №4 стали найкращою винагородою для митців.

Нагадаємо, що Комунальний заклад Запорізької обласної ради «Запорізька обласна філармонія» після вимушеної перерви, пов’язаної з повномасштабною війною в Україні, 11 червня відкрив концертний літній сезон 2022 року.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
20.06.2022