Молодь Запоріжжя відсвяткувала День Європи разом з центром молоді Запорізької облради

Цими вихідними на Запорізькому публічному просторі, який розташовано на території Обласного центру молоді Запорізької обласної ради, відбувся захід до Дня Європи.

Його головна мета – познайомити молодь і містян з можливостями, які пропонує Європейський союз українцям.

На майданчику під відкритим небом зібралися близько 200 учасників.  Відвідувачі змогли завітати до кількох локацій та перевірити власні знання про країни ЄС, «помандрувати» їх територіями, стати учасниками імпровізаційного шоу та влаштувати пікнік під звуки живої музики.

Протягом кількох годин на публічному просторі працювало невеличке наметове містечко, в якому волонтери розповідали про регіони Європи: Скандинавію, Балкани, Східну Європу, Балтію, Середземномор'я, Альпійський регіон і Нормандію. Також там розташувалися плакати, з яких відвідувачі отримали інформацію про економічні та соціальні умови їх територіального розподілу, а також цікаві факти про країни континенту.

Фанати інтелектуальних баталій змагалися у знаннях про різні європейські культури й мистецтво під час тематичного квізу. Три команди переможниці отримали подарунки від посольств країн ЄС. На іншій локації готувалося гумористичне шоу “Improviz”, яке аудиторія зустріла дуже «тепло». Після його завершення творча й співоча молодь Запоріжжя підтримала атмосферу свята власними виступами.

Ведучим заходу виступив Юрій Мурашковський. Подарунки найактивнішим забезпечили Посольства Литви та Німеччини, а також  Представництво ЄС в Україні. Посприяла в організації заходу ГО “СВОІ”.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.05.2021