Молочанський дитячий санаторій готовий до співпраці зі службами соцзахисту інших областей України

Ще рік тому медичний заклад вважався безперспективним, а сьогодні він демонструє позитивну динаміку в розвитку й розширює географію відвідувачів.

Під час робочої поїздки до Пологівського району заступник голови обласної ради Владислав Куценко разом з депутатами Вячеславом Колесниковим та Валерією Матвієнко проінспектували роботу Молочанського дитячого санаторію. В цьому медичному закладі проходять реабілітацію діти з ураженнями опорно-рухового апарату, нервової системи та ЛОР-патологіями. На данний час у  санаторії оздоровлюються 93 дитини із Запорізької області. Втім, географія відвідувачів значно розшириться - у цьому році санаторій законтрактував з НСЗУ додатковий пакет послуг і вже налагоджує співпрацю зі службами соціального захисту Івано-Франківської, Полтавської та Дніпропетровської областей.

-На початку року ми фактично врятували санаторій, надавши кошти для погашення заборгованості з виплати заробітної плати персоналу. Заклад, аналогів якого в Запорізькій області на сьогодні не існує, повинен функціонувати. І наше завдання не просто підтримувати санаторій «на плаву», а докласти зусилля задля його розвитку. Серед першочергових завдань – забезпечення постійного водопостачання та ремонт водонапірної башти. В подальшому потрібні будуть кошти на закупівлю нового обладнання та покращення інфраструктури. Впевнений, що разом ми впораємось з цим завданням. Окремо хочу відзначити роботу директора Молочанського дитячого санаторію Сергія Чуєва. Це керівник, який вдається до конкретних реальних кроків задля розв’язання проблем медзакладу, - зазначив Владислав Куценко.

В присутності трудового колективу Молочанського дитячого санаторію, заступник голови обласної ради вручив Сергію Чуєву нагороду – орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

Під час робочої поїздки до Молочанська, депутати також відвідали Військово-братський меморіальний комплекс у селі Благодатне, де перепоховані останки воїнів, які загинули на Пришибських висотах, та вшанували пам’ять загиблих під час прориву оборонної лінії «Вотан». Владислав Куценко високо оцінив роботу пошуковців, які займаються перепохованням, а також відзначив роботу місцевої громади, яка здійснює догляд за меморіальним комплексом. Подібних меморіальних пам’яток – одиниці. І наше завдання – зберегти їх для наступних поколінь, - наголосив Владислав Куценко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.08.2021