Місто Приморськ прийняло естафету «Олімпійського літа»

Черговим заходом програми «Олімпійського літа» в Запорізькій області став юнацький турнір з футболу під гаслом «Спорт для всіх у кожному дворі!» у місті Приморськ.

Цей захід було проведено відділом фізичного здоров’я населення комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради  за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації. 

На  стадіоні «Олімпієць» змагалися юнаки 2009-2010 р.н.  Боротися за нагороди прибули команди з міст: Енергодар, Пологи, Мелітополь (3 команди), Приморського, Гуляйпільського та Веселівського районів.

Учасники змагань були розподілені на дві групи, а переможець та призери визначалися у фінальних двобоях. Після дводенної боротьби визначилися команди, які продовжили боротьбу за нагороди. У матчі за бронзові медалі зустрілися представники міста Мелітополя. У напруженій боротьбі третє місце з рахунком 2-1 вихованці ФК «Ringroup» (президент Михайло Маслов, тренер Ігор Черкалін) перемогли мелітопольський «Аріс». В головному  фіналі зустрілися  неодноразові призери всеукраїнських та обласних змагань – команди Пологівської ДЮСШ (директор Віктор Кулініч, тренер Денис Удод) та місцеві юнаки. Перемога 6-0 – за командою ДЮСШ Приморськ (тренер Олег Іорганський), яка і посіла перше місце Срібні нагороди у юнаків з Пологівського району.

Кращі гравці турніру: Владислав Онищенко (ДЮСШ Пологи), Іван Іванов («Темп ЗАЕС»), Тангаров Давід (ДЮСШ Приморськ) та Малік Караєв («Руслан») отримали  призи від - начальника відділу фізичного здоров’я населення  КУ «ЦБ закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» ЗОР Олега Рибченка.  

Під час проведення заходу було дотримано всіх вимог та рекомендацій, які необхідні в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Тренери, представники команд та батьки юних спортсменів, які традиційно супроводжують свої команди, відзначили високий рівень проведення заходу. Крім футбольних баталій, хлопчаки мали можливість оздоровитись на узбережжі Азовського моря та відпочити.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.06.2020