Медзаклади області отримають кошти на нове обладнання

Під час вчорашнього засідання комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Запорізької облради депутати розглянули  звернення щодо  виділення коштів для придбання медичного обладнання  КНП «Запорізька обласна інфекційна лікарня» та  КНП «Обласний перинатальний центр». 

Комісія підтримала звернення щодо виділення понад 1 млн грн обласному перинатальному центру на закупівлю тромбоеластографа та витратних метеріалів для нього. Це обладнання необхідне для порятунку життя пацієнтів, які втратили багато крові.

Також депутати рекомендували обласній державній адміністрації розглянути можливість виділення 5 млн грн на придбання 3 нових сучасних апаратів штучної вентиляції легень для  обласної інфекційної лікарні. Необхідність в цьому обладнанні виникла після того, як внаслідок пожежі, що сталась в одному з корпусів обласної інфекційної лікарні на початку лютого цього року, вогнем було знищено три апарати ШВЛ.

Члени комісії також підтримали пропозиції директора КНП «Обласний клінічний заклад з надання психіатричної допомоги» Федора Паталаха стосовно реорганізації Гуляйпільського та Новозлатопільського відокремлених структурних підрозділів.  Доповідаючи про прийняті заходи, Федір Паталах запевнив, що в процесі реорганізації будь-які скорочення медперсоналу не заплановані.

Крім того, комісія розглянула питання виділення коштів на капітальний ремонт підстанції «швидкої допомоги» в Заводському районі Запоріжжя, ремонт одного з корпусів санаторію «Глорія» в Приморську,  ремонту даху і стін двох корпусів обласного центру служби крові та низку інших важливих питань.  

Відділ комунікацій Запорізької облради

 

Дата публікації: 
09.07.2021