Людмила Любім від імені обласної ради подякувала громадським організаціям, що надають підтримку ветеранам ООС

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Людмила Любім зустрілася  із представницями ГО  «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО», які звернулися до депутатського корпусу по допомогу.

У зустрічі взяли участь  керівник організації Світлана Ізмайлова, голова ГО «Жіночі серця Зарічного» (Комишуваська ТГ) Вікторія Палега, мати втерана Оксана Ковалевська та дружина ветерана Наталія Нежурко.

Нещодавно саме Наталія  Нежурко звернулася до Людмили Любім під час прямої телефонної лінії з проханням про надання матеріальної допомоги  на лікування її чоловіка, ветерана операції об’єднаних сил Олександра Нежурка. Тож Людмила Любім запросила жінку на зустріч аби більш детально  обговорити проблеми, з якими стикаються сьогодні  ветерани й ветеранські організації.  

Пані Наталія розповіла, що її чоловіка  мобілізували на фронт  у 2015 році у віці 58 років. Сьогодні ветерану вже 64, тож і вік, і час на фронті позначилися на його здоров’ї – Олександр потребує вартісного лікування.  Крім того, наразі  участь в ООС беруть її сини й онук.  

Людмила Сергіївна висловила слова вдячності та підтримки родині Нежурків та пообіцяла, що обласна рада сприятиме ветеранським  організаціям і  надаватиме  підтримку не лише в даному конкретному випадку, а й у інших проблемних ситуаціях.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.08.2021