Лікувально-діагностичний корпус на Великому Лузі невдовзі отримає нового балансоутримувача

Сьогодні відбулося чергове засідання  робочої групи з питань розробки Концепції розширення статутної діяльності КНП «Госпіталь ветеранів війни».

У ньому взяли участь  представники облдержадміністрації, Хортицької академії та Госпіталю ветеранів війни. Запорізьку обласну раду представив начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради Єгор Мороз.

Результатом минулого засідання, яке відбулося 24 грудня, стало рішення про розробку сторонами концепції використання майна колишнього санаторію «Великий Луг», яку мали представити сьогодні.

Досі спірним питанням залишається визначення балансоутримувача лікувально-діагностичного корпусу. Будівля потребує значних фінансових вливань на реконструкцію. Представники обласної адміністрації відмітили, що коштом обласного бюджету не вдасться провести необхідні роботи, тож у планах залучити міжнародних інвесторів.

Начальник управління юридичного забезпечення діяльності обласної ради Єгор Мороз зазначив, що зацікавлені сторони мають у найкоротші терміни визначитися із балансоутримувачем майна і виходити, перш за все, зі спроможності закладу його утримувати. Адже це і додатковий персонал, і матеріально-побутові витрати – це належне функціонування цілого підрозділу.

Учасники робочої групи наразі  бачать два варіанти розв’язання питання: або розділити майно між двома власниками, або передати його на баланс одному з них з можливістю у майбутньому частину приміщень надавати в оренду чи у користування іншому.

На наступній нараді представники госпіталю та академії представлять спільне рішення щодо подальшого використання лікувально-діагностичного корпусу  й  розвитку  КНП «Госпіталь ветеранів війни» Запорізької обласної ради та КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.01.2022