КП «Фармація» Запорізької обласної ради виборола звання «Лідер галузі 2019»

Комунальне підприємство «Аптечне об’єднання «Фармація» Запорізької обласної ради - «Лідер галузі 2019»  серед державних та комунальних підприємств України. Таке визнання одне з провідних комунальних підприємств Запорізької обласної ради отримало за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання, посівши перше місце за сумою місць 4 номінацій фінансово-господарської діяльності. Вже традиційно «Фармація» виборола перемогу в номінаціях  «Результативність та рентабельність», «Ділова активність» та «Платоспроможність».

Рейтинги суб’єктів господарювання щорічно будуються Союзом Національних бізнес-рейтингів України на підставі офіційних даних фінансової звітності. В 2019 році дослідження проводилося серед 315 794 підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності.

Крім того, за результатами аналітики, проведеної Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, КП «АО "Фармація" Запорізької обласної ради  віднесено до числа рекомендованих компаній галузі та внесено у реєстр "Кращих постачальників товарів і послуг". Експертний аналіз проведено серед 3 479 підприємств галузі та малого і середнього бізнесу Запорізької області. Реєстр включає лише 3% пріоритетних та рекомендованих компаній.

- Такий результат отримано завдяки наполегливій роботі колективу підприємства, спрямованій на досягнення поставлених цілей. Останні декілька років підприємство стабільно працює з отриманням прибутку. Це дозволяє своєчасно виплачувати заробітну плату, розраховуватись з постачальниками та сплачувати податки, в тому числі до місцевого бюджету. Також отримання прибутку дозволяє  витримувати фінансові навантаження, пов’язані з обслуговуванням пільгових категорій населення, участю в урядовій програмі «Доступні ліки» та забезпеченням лікувальних закладів спецгрупою препаратів, адже всі ці види діяльності потребують відволікання обігових коштів, - зазначила генеральний директор КП «Фармація» Ірина Добренька. При цьому вона наголосила, що всі кошти, які заробляє підприємство, максимально інвестуються в його розвиток для забезпечення більш комфортного обслуговування населення, розширення  мережі та збільшення товарообігу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.02.2020