Колектив Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства отримав почесну грамоту Запорізької обласної ради

19 вересня в Україні відзначали День працівника лісу. Заступник голови обласної ради Владислав Куценко привітав з професійним святом співробітників Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства та вручив колективу почесну грамоту Запорізької обласної ради.

-В силу географічного розташування Запорізька область посідає останнє місце в Україні за рівнем лісистості, тому кожен гектар лісу у нас на вагу золота.  Тож маємо налагодити більш тісну співпрацю, між усіма органами влади аби максимально ефективно вирішувати проблемні питання щодо захисту існуючих лісів та розвитку лісового господарства в нашому регіоні, - зазначив Владислав Куценко.

В цьому році працівниками лісогосподарських підприємств області  висаджено 72 га лісових культур та у двічі збільшено заготівлю лісового насіння покращеної якості у порівнянні з минулим роком. Для запобігання лісових пожеж на території лісових масивів області працівники управління створили 798 км мінералізованих смуг, провели  догляд за ними  на площі протяжністю 4950 км. З початку року в  лісах області виникло та ліквідовано 3 лісових пожежі на площі 3,3 га. Для порівняння: за аналогічний період минулого року таких загорянь було 23.

За словами керівника Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Селюка, запорізькі лісівники одними з перших почали реалізацію програми Президента України Володимир Зеленського, в рамках якої планують висадити 1 млрд дерев протягом 3 років. У рамках програми «Зелена країна» вже до кінця року лісогосподарськими підприємствами буде висаджено 1000 га нових лісових насаджень.

Серед основних завдань, що ставить перед собою Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства – збільшення лісистості території Запорізької області, запровадження сучасних методів ведення лісового господарства та боротьби з лісовими пожежами, браконьєрством, - зазначили у лісгоспі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
20.09.2021