Головнокомандувач ЗСУ відзначив колектив Запорізької філармонії та її соліста пам’ятними нагородами

Прапор України з особистим підписом генерала Валерія Залужного став неоціненним подарунком для усього колективу Запорізької обласної філармонії. Окремо Головнокомандувач відзначив вокаліста Богдана Хижняка, який боронить нашу державу в лавах Збройних сил вже понад рік.
Про важливі відзнаки повідомили на сторінці філармонії у Facebook.

-З початку повномасштабної війни Запорізька обласна філармонія веде активну концертну та волонтерську діяльність, підіймає моральний дух і дарує глядачам позитивні емоції. Працівники філармонії допомагають вимушеним переселенцям та всіляко підтримують воїнів ЗСУ: шиють Державні Прапори України, виготовляють окопні свічки та плетуть маскувальні сітки. Ми й надалі продовжуватимемо працювати на своєму філармонійному фронті.

Відрадно, що наша праця не залишається без уваги. Несподіваним і приємним сюрпризом для всього колективу став подарунок саме у День героїв – Державний Прапор України, підписаний Головнокомандувачем Збройних сил України, генералом Валерієм Залужним.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям ! Нехай Господь завжди вас оберігає! Слава Героям! Слава нації!, - сказано у дописі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
31.05.2023