Голова Запорізької облради підтримала ініціативу Університету менеджменту освіти щодо підвищення рівня компетенцій депутатів всіх рівнів

Сьогодні укладено Договір про співпрацю між Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Документ передбачає здійснення безпосередньої наукової, освітньої та методичної співпраці Сторін, спрямованої на об'єднання науково-практичного, освітнього, методичного та організаційного потенціалів у межах реалізації спільної діяльності. Впровадження багатопрофільної системи освітніх заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Під час дискусії про важливість об’єднання інтелектуальних ресурсів та практичного досвіду для розвитку професійних компетенцій посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, голова Запорізької обласної ради Олена Жук зазначила: 

- Місцеві вибори 2020-го року призвели до якісного оновлення місцевої влади. Це стало масштабним перезавантаженням системи на всіх рівнях. Так, склад Запорізької обласної ради оновився майже на 80%. Приблизно така ж ситуація – на територіях.  Більшість з моїх колег-депутатів, керівників міст, районів і громад мають по 2-3, а подекуди й більше вищих освіт. Але впевнена, що кожен з нас потребує постійного оновлення знань. Я особисто намагаюсь знаходити час для самовдосконалення, для освіти, для відвідування лекцій і практикумів сучасних вчених та експертів. Це мотивує і дає сили вирішувати найскладніші питання.

Ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Микола Кириченко, який перебував на онлайн-звязку із керівниками Запорізької області, зазначив важливість співпраці із регіональними органами влади і важливість співпраці у наукових та освітніх проектах та програмах. Представник закладу, завідувач кафедри публічного управління Євген Карташов також акцентував увагу на запровадженні нових форматів співпраці:

- Сьогодні на порядку денному – децентралізацій ні процеси, все більше повноважень переходить до влади на місцях. І управлінці, і депутати всіх рівнів повинні бути готовими до змін. І саме знання, здобутки освітян можуть стати в нагоді.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
20.04.2021