Голова Запорізької облради Олена Жук заявила про необхідність підтримки експортоорієнтованих галузей господарства регоіну

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук взяла участь в розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП.

Під час онлайн-конференції Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах презентував Платформу економічного патріотизму. За його словами, сьогодні COVID тестує цивілізацію на виживання, на ефективність держави та місцевої влади.

Тож, Платформа економічного патріотизму, розроблена членами Антикризової ради громадських організацій, ставить за мету відновлення трудового потенціалу, припинення трудової міграції, удосконалення фіскальної системи, відновлення кредитування, проведення якісної індустріально-інноваційної політики, розвиток будівництва, агропромислового комплексу, сприяння експорту та розвиток енергозбереження.

Вважаю за необхідне посилити взаємодію промисловості, бізнесу і влади. Зокрема, на рівні Запорізької обласної ради. В першу чергу, підтримки потребують експортоорієнтовані галузі народного господарства. Для нарощування експорту запорізької продукції, розширення горизонтів поставок продуктів та послуг будемо використовувати усі наявні інструменти, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
26.04.2021