Голова облради Олена Жук закликала колектив обласного театру ім. Магара осучаснити підходи до роботи із глядачами

Керівники Запорізької обласної ради націлюють комунальні заклади і установи комунальної форми власності на ефективну роботу, яка б приносила користь громаді.

Напередодні відкриття нового театрального сезону голова Запорізької обласної ради Олена Жук і перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім провели зустріч із трудовим колективом комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.В.Г.Магара» Запорізької обласної ради.   

Відвідавши бутафорський цех, гримерні кімнати та костюмерну, керівники облради ознайомились із складним технічним процесом створення спектаклів та інших творчих «продуктів» театру.

Як розповіла тимчасово виконуюча обов’язки директора комунального закладу «Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім.В.Г.Магара» Ірина Редько, колектив сьогодні працює над оновленням репертуару, роблячи акцент на дитячу та молодіжну аудиторію.

На переконання голови Запорізької обласної ради Олени Жук, сьогодні на порядку денному стоїть залучення нових підходів і технічних можливостей.

- Креативна індустрія сьогодні розвивається на очах, кардинальні зміни відбуваються і в театрі. Запорізький обласний театр ім. Магара не повинен бути виключенням – маючи ґрунтовну базу і чудовий акторський склад, театр має задавати тренди не тільки в регіоні, а й в Україні. Запорізька облрада готова допомагати втілювати найсміливіші плани колективу, - зазначила Олена Жук.

Сьогодні в головному театрі області працюють 247 співробітників, з яких 108 – представники творчих професій: актори, вокалісти, танцюристи. На 2021 рік в обласному бюджеті на утримання закладу передбачено 45,7 млн грн. Більша частина з них – на виплату заробітної плати.

Під час спілкування із колективом театру голова Запорізької обласної ради Олена Жук просила врахувати можливість запровадження обмежень через розповсюдження коронавірусної хвороби і заздалегідь передбачити дистанційні форми роботи із глядачами.

Розпочати театральний сезон в театрі ім. Магара планують на початку жовтня.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
25.08.2021