Голова облради Олена Жук відзначила внесок запорізьких металургів в розвиток регіону

Працівників ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Запоріжкокс», ПрАТ «Запоріжвогнетрив» та ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» та ветеранів запорізької металургії привітала з професійним святом голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

В палаці культури Металургів було організовано масштабне святкування Дня металурга і гірника.

- Ви – запоріжсталівці, коксохіміки, вогнетривники, ливарники – вносите чималий внесок в розвиток Запорізької громади. За результатами першого півріччя, область має суттєве перевиконання бюджету. А це означає, що додаткові кошти будуть скеровані на розвиток інфраструктури нашого регіону, - зазначила голова облради Олена Жук.

Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко наголосив, що насправді, металургія – важкий труд, а металурги – складна професія. Разом з тим, він зазначив, що міцна команда запорізьких металургів, коксохіміків, вогнетривників, ливарників і гірників ставить високі цілі і досягає суттєвих результатів.

За офіційними даними, тільки комбінат «Запоріжсталь», який за 5 місяців цього року реалізував продукції майже на 33 млрд грн, сплатив сотні мільйонів гривень податків до місцевого бюджету.

Від імені всього депутатського корпусу Запорізької обласної ради Олена Жук побажала запорізьким металургам сталевого здоров'я, трудового вогника, сімейного тепла і вручила нагороди Запорізької обласної ради.

Для людей праці в ПК Металургів була представлена яскрава концертна програма. Святкові заходи з нагоди Дня металурга і гірника триватимуть в Запорізькій області весь уїк-енд.

Відділ комунікацій Запорізької облради

 

 

Дата публікації: 
17.07.2021