Герої не вмирають – вони назавжди залишаються у наших серцях

Сьогодні на Майдані Героїв запоріжці попрощалися з військовослужбовцем Андрієм Вискребцем, який 27 серпня при виконанні бойового завдання загинув від кулі снайпера.

Андрій Вискребець був розвідником 74-го окремого розвідувального батальйону. Військова кар’єра солдата розпочалася, коли у 2015 році його мобілізували до Збройних сил України. У 2016 -му він уклав свій перший контракт строком на 3 роки. Проходив спершу службу у 26-й артилерійській бригаді «Запорізька Січ», згодом у 55-й окремій артилерійській бригаді. За останнім контрактом він служив у 74-му окремому розвідувальному батальйоні.

Попрощатися із захисником України прийшли його побратими, друзі, близькі та родичі, прості небайдужі та вдячні містяни, депутати обласної ради. Від імені запорізької громади данину шани та поваги загиблому та його родині віддала голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Присутні вшанували воїна хвилиною мовчання.

-Вся громада Запорізької області сьогодні поділяє із рідними  сум і біль втрати славного сина запорізької землі. Боляче усвідомлювати, що війна не скінчилась, а бойові дії все ще забирають життя наших захисників. Та герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях, служитимуть прикладом мужності та  вірності рідній країні, - висловила  слова скорботи Олена Жук.  

У Андрія залишились дружина Ольга та двоє дітей – син Олексій та донька Олександра.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
30.08.2021