Геннадій Фукс: «Дніпрорудне – місто з великим людським та промисловим потенціалом»

Заступник голови Запорізької обласної ради Геннадій Фукс відвідав з робочою поїздкою місто Дніпрорудне Василівського району.

Геннадій Фукс зустрівся з міським головою Дніпрорудного Євгеном Матвєєвим. Представники обласної та міської влади обговорили питання налагодження взаємодії з депутатським корпусом Запорізької обласної ради та проблеми громади, які потребують об’єднання зусиль різних гілок влади.

Також заступник голови облради Геннадій Фукс провів робочу зустріч з керівництвом Запорізького залізорудного комбінату, під час якої порушувалися питання підтримки підприємством реалізації інфраструктурних проєктів у громаді.

- Дніпрорудне – місто-трудівник з великим людським та промисловим потенціалом. Воно потребує на увагу та повагу. Сьогодні з керівництвом міста та містоутворюючого підприємства ми обговорили актуальні питання та проблеми розвитку території. Переконаний, що такі поїздки до громад Запорізької області дозволять нам оперативно координувати зусилля різних гілок влади задля ефективного вирішення проблем та питань, які виникають у громадах регіону, – зазначив, підбиваючи підсумки робочої поїздки Геннадій Фукс.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.04.2021