До тридцятиріччя незалежності України видано нові книжки запорізьких авторів

Презентація книжок, виданих коштом обласного бюджету в межах регіональної програми, відбулася сьогодні в обласній раді.

Цього року в межах обласної програми підтримки розвитку інформаційного простору  області на 2021-2025 роки видано книжки чотирьох запорізьких авторів та Альманах творів запорізьких письменників.

У презентації книжок взяли участь представники обласної організації Національної Спілки письменників України, автори та видавець книжок, а також заступник голови обласної ради Геннадій Фукс та  голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Голова обласної організації Національної Спілки письменників України, депутат обласної ради Ольга Стадніченко подякувала за підтримку регіонального книговидавництва та підкреслила, що виданий цього року Альманах творів запорізьких письменників – це унікальна книжка.

-За попередніми оцінками фахівців, це унікальне видання для України, адже жодна з областей не робила цього року такого. Тобто ми зібрали під одним дахом 38 письменників різних часів, але всі їх твори об’єднує одна тема – Україна, переживання за її долю та за її майбутнє. І ці вірші складають пазл художнього образу сучасної України, – зазначила пані Ольга.

Цього року світ також побачили збірки творів Наталії Ігнатієвої, Оксани Бевзюк, Олександра Шершньова та Марини Брацило. З частиною цих творів широка аудиторія читачів познайомиться вперше, адже це прем’єрні книжки авторів.

Від імені голови обласної ради Олени Жук запорізьких авторів привітав заступник голови  ради Геннадій Фукс.

-Депутатський корпус обласної ради докладає всіх зусиль, щоб зберегти культуру книги для людей. Відстоюємо бібліотеки, виділяємо гроші на поповнення їх книжкового фонду, на обласну програму підтримки книговидавництва в Запорізькій області. І сьогоднішній день дійсно важливий день для всіх нас. Адже народження книги можна порівняти з народженням дитини. Тому бажаю цим книгам вдалого читацького життя, а авторам – натхнення та нових творчих здобутків, – зазначив Геннадій Фукс.

Сьогодні автори книжок отримали свої екземпляри для проведення власних презентацій та зустрічей з читачами, решту накладу передадуть бібліотекам Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
28.08.2021