До Дня знань викладачі Запорізького медуніверситету отримали високі нагороди обласної ради

В навчальному закладі відбулася конференція трудового колективу, тож користуючись нагодою викладачів відзначили за досягнення у вихованні молодого покоління лікарів.

Участь у конференції взяли заступник голови обласної ради Владислав Куценко та депутат облради Вячеслав Колесников.

Ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник відзначив важливість налагодження співпраці між ЗДМУ та медичними закладами та установами регіону. Нагадаємо, що в цьому році депутати обласної ради підтримали рішення Про надання дозволу КНП охорони здоров’я, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області на укладання договорів про спільну діяльність із Запорізьким державним медичним університетом. Це дозволить надалі поєднувати наукові напрацювання в медичній практиці, підвищуючи рівень надання медичної допомоги в регіоні. Крім того, студенти-медики отримали можливість здобувати якісні практичні знання та навички. Своєю чергою лікарням легше залучати до роботи молодих спеціалістів та впроваджувати новітні наукові медичні методики та технології. Тож Юрій Михайлович подякував депутатам за підтримку цього рішення. 

-За кадровим складом наш медичний університет входить до трійки кращих державних медичних навчальних закладів і є впізнаваним та авторитетним навчально-науковим осередком у європейському освітньому та дослідницькому просторі. Тож, ми завжди готові підтримати ЗДМУ та спільно вирішувати проблеми вишу, - зазначив Владислав Куценко.

Користуючись нагодою Владислав Куценко від імені голови ради Олени Жук привітав педагогічний колектив вишу з прийдешнім початком нового навчального року. Він також  вручив високі нагороди облради: орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня нагороджено завідувача кафедри дитячих хвороб ЗДМУ Людмилу Боярську;  орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня відзначений перший проректор ЗДМУ Микола Авраменко.  

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
30.08.2021