Депутати визначилися зі складом комісії, яка має обрати директора заповідника «Садиба Попова»

Сьогодні відбулося засідання комісії з жеребкування для визначення кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» Запорізької обласної ради. Очолює комісію перший заступник голови ради Людмила Любім.

 На засіданні з жеребкування була присутня кількісна більшість членів комісії, що дозволило приступити до роботи.  Відповідно до порядку проведення конкурсного добору керівника комунального закладу культури, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області, жеребкування відбувалося відкрито, а на сайті обласної ради велась пряма трансляція засідання.

У підсумку до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора музею-заповідника  «Садиба Попова» було обрано 9 осіб.

Від депутатського корпусу Запорізької обласної ради – Ірина Лєх, Аскад Ашурбеков та Оксана Бугайчук.

Від громадських організацій відповідного спрямування – Володимир Швець (ГО «Клуб Ермітаж»), Микола Свидрань (науково-дослідна, історико-археологічна спілка «Ритон») та Василь Мітков (Запорізьке обласне товариство болгарської культури).

Від самого колективу Садиби Попова до складу комісії надійшли наступні кандидатури: Павло Кравчук – головний спеціаліст відділу мистецтв та навчально-просвітницької роботи управління культури і туризму Запорізької міської ради; Михайло Мордовський – заступник директора Запорізького міського центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім»; Вікторія Водопян – заступник директора з культурно-освітньої роботи та розвитку музею КЗ «Запорізький обласний краєзнавчий музей» ЗОР.

Надалі комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора КЗ «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» ЗОР працюватиме на засіданнях, про які буде повідомлено додатково.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.08.2021