Депутати обрали членів конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора «Садиба Попова»

Сьогодні відбулося засідання комісії з жеребкування для визначення кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Василівський історико-архітектурний музей-заповідник «Садиба Попова» Запорізької обласної ради.

На початку заходу голова комісії з жеребкування, заступник голови обласної ради Геннадій Фукс та заступник начальника управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Наталія Волкова ознайомили присутніх з порядком денним, законодавчою базою з даного питання та самою процедурою жеребкування.

Від постійних комісій обласної ради надійшло 7 кандидатів, з яких методом відкритого жеребкування обрали 3-х: Дмитро Траілін (постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства), Олег Чернов (постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва) та Сергій Джуган (постійна комісія з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою).

Від 11 громадських організацій у галузі  культури відповідного професійного спрямування надійшло 34 кандидатури. Проте деякі з організацій мали проблеми з документацією, тому їх довелося вилучити з переліку. За результатами було обрано 3 наступні члени комісії: Юрій Іріоглу (Запорізьке наукове тов-во ім. Якова Новицького), Лідія Приймакова (Запорізьке генеалогічне тов-во) та Станіслав Черкасов (Запорізьке обласне тов-во дослідників історії і культури Центральної та Східної Європи).

За законом трудовий колектив музею-заповідника «Садиба Попова» визначає кандидатів  самостійно. Так, від музею до конкурсної комісії  увійшли З представники: заступник директора з наукової роботи Мелітопольського міського краєзнавчого музею Світлана Новгородська; заступник директора Запорізького міського центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Народний дім» Михайло Мордовський та завідувач науково-методичного відділу комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради Вікторія Водоп´ян.

Надалі конкурсна комісія займатиметься проведенням конкурсного добору кандидатів на посаду директора історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова» Запорізької обласної ради.

 

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.05.2021