Депутати облради фокусуються на соціальних проблемах жителів регіону

На прямій гарячій лінії із запоріжцями напередодні чергувала депутат Запорізької обласної ради Ніна Гурська.

Серед тих, хто звернувся по допомогу, - жителі м.Запоріжжя, м.Пологи, с.Басань (Пологівський район), с.Пришиб (Василівський район).

На першому місці із проблем – лікування і витрати на медикаменти. Так, одна із заявниць із вадами зору, жаліється на відсутність коштів на лікування чоловіка, який втратив зір та має проблеми зі здоров'ям. Родина в скрутному матеріальному становищі, має борги, які брали на операцію чоловіка. Навіть готові переїхати у соціальний заклад для літніх людей, але не можуть продати власний будинок.

Ще одна заявниця висловила обурення з приводу нарахування за послугу газопостачання. Так, за словами жінки, в квитанціях дописують зайві куби. Зокрема замість 12 кубів, які жінка витратила, нараховують 40. Тому звернулась до депутата з проханням допомогти отримати роз'яснення з приводу нарахування з послугу газопостачання.

Є питання в жителів Запорізької області і до працівників дорожнього господарства. Як розповіла одна із жительок м. Пологи, в червні 2021 року розпочався ремонт автомобільної дороги від м. Пологи у напрямку м. Токмак. Було знято верхній шар асфальту, але станом на 17.09.2021 р. ями на дорозі засипані щебнем, а ремонт дороги припинено через відсутність коштів. Тому має надію на депутата облради, яка могла б посприяти у вирішенні питання закінчення ремонтних робіт на вказаній ділянці автомобільної дороги.

Депутат Запорізької облради Ніна Гурська  всі проблеми і пропозиції взяла в роботу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.09.2021