Бюджетна комісія розглянула зміни до обласних програм та бюджету

Перед засіданням шостої позачергової сесії обласної ради відбулося засідання постійної комісії з бюджетних питань.

У порядку денному комісії переважно були питання, що будуть винесені на розгляд депутатів на шостій позачерговій сесії Запорізької обласної ради.

Головну увагу депутати приділи змінам до Програми розвитку охорони здоров’я у Запорізькій області на 2018-2022 рр. Йдеться про розподіл коштів на допомогу медичним закладам регіону у зв’язку з загостренням на COVID в Запорізькій області.

Додаткові кошти будуть спрямовані на закупівлю відповідного обладнання, витратні матеріали, заробітну плату працівникам закладів охорони здоров’я другої хвилі та виготовлення проєктно-кошторисної документації додаткового ліжкового фонду закладів охорони здоров’я.

Усі зміни до обласних програм та бюджету області члени бюджетної комісії підтримали, але остаточне рішення буде ухвалюватися у сесійній залі під час шостої позачергової сесії.

Також сьогодні члени бюджетної комісії затвердили розподіл обсягу субвенцій з місцевого бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Згідно з розподілом дев’ять громад Запорізької області отримають на ці цілі 6,7 млн грн.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.11.2021