30 років творчої праці відсвяткував вокальний ансамбль «Калинонька»

Сьогодні у селищі Відрадне Широківської громади відбулося свято – вокалісти знаного в усій області фольклорного ансамблю «Калинонька» приймали вітання з нагоди чергового дня народження.

Прийшли поздоровити ювілярів представники обласної, районної, селищної влади та керівництва територіальної громади, громадських і державних організацій, меценати, друзі, близькі та односельці.

Від імені голови облради Олени Жук та усього депутатського корпусу цю почесну місію виконала перший заступник голови ради Людмила Любім:

-Шановна «Калинонька», ви такі молоді – вам усього 30. У вас такі молоді душі, адже співати 30 років можна тільки душею, віддавати цьому усю свою душу. І я бажаю вам, щоб ви співали ще багато років, а молоде покоління наслідувало ваш досвід, - побажала Людмила Любім.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну концертну діяльність, вагомий внесок у збагачення української пісенної спадщини та з нагоди 30-ї річниці від дня заснування ансамблю вона нагородила вокалістів «Калиноньки» Почесною грамотою Запорізької обласної ради.

Завідувач відрадненського центру дозвілля Галина Петрова у привітанні зазначила, що дуже рада, що в їхньому колективі є такий чудовий ансамбль. Вона зробила акцент на тому, що в репертуарі групи є як класичні пісні, так і сучасні. І дуже важливо, що виконавці передають свій досвід маленьким артистам і молоді. А ось художній керівник центру Ганна Горова поділилася, що за довгі роки роботи від творчої співпраці з колективом отримувала лише позитивні враження й натхнення:  

-Ми дуже їх цінуємо та любимо, бажаємо ще багато років на сцені. Вони такі драйвові, запальні, а також ліричні. Вони вчать нас українських традицій.

У цей день «Калинонька» отримала безліч грамот і нагород, подарунки та квіти, визнання та пошану поціновувачів українського фольклору, а після врочистих поздоровлень – і святковий концерт.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.08.2021