10 нових шкільних автобусів отримали територіальні громади Запорізької області

Напередодні Дня знань, 31 серпня, обласна влада передала у користування міських, сільських та селищних рад області нові транспортні засоби для школярів.

У 2021 році коштом освітньої субвенції для  навчальних закладів, що фінансуються з обласного бюджету та бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад на умовах співфінансування заплановано придбати 20 шкільних автобусів.

Сьогодні перші десять транспортних засобів передали на місця, ключі керівникам територіальних громад вручили перший заступник голови обласної ради Людмила Любім та голова обласної державної адміністрації Олександр Старух.

- Ми раді, що напередодні 1 вересня  можемо вручити громадам ці автобуси. Вдячні нашим громадам за співпрацю та їх активну участь у програмі «Шкільний автобус». Освіта має бути якісною і доступною для кожного учня незалежно від місця проживання, тож задача влади докладати зусиль аби забезпечити школярам  комфортні умови для навчання. Нехай легкими будуть їх дорога до школи, до світу знань і по життю, - зазначила перший заступник голови ради Людмила Любім.

По 2 одиниці транспортних засобів сьогодні отримали Новомиколаївська селищна рада Запорізького району та Якимівська селищна рада Мелітопольського району, по 1 автобусу - Василівська міська рада, Приазовська селищна рада Мелітопольського району, Токмацька міська рада, Петро-Михайлівська сільська рада Запорізького району, Більмацька селищна рада Пологівського району та Розівська селищна рада Пологівського району Запорізької області.

Представники територіальних громад подякували за підтримку у придбанні автобусів. Спільну думку висловив голова Василівської міської ради Сергій Каліман:

- Завдяки більшій кількості автобусів ми тепер маємо можливість корегувати графіки підвозу дітей до навчальних закладів, тому що території після об’єднання збільшилися, як і відстань до шкіл. Це дуже важливо, щоб діти з сільських місцевостей мали змогу отримати повноцінне навчання, - відзначив він.

Довідково: за даними Департаменту освіти і науки ОДА вартість одного шкільного автобуса становить 1 599,95 тис грн. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
31.08.2021