Новини Запорізької обласної ради

09.12.2019

Гість Медіа-центру Запорізької облради – депутат Запорізької обласної ради Катерина Луценко

09.12.2019

Вихованці комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II – III ступенів “Січовий колегіум» Запорізької обласної ради мали чудову можливість долучитися до надзвичайно цікавої події у Запоріжжі. – Вони відвідали виставу «Світло в темряві» єдиного в Україні інклюзивного театру «Рівні можливості». Постановка відбулася на сцені Запорізької обласної філармонії.

06.12.2019

Порядок денний засідання складався з двох питань: про розгляд заяви кандидата на посаду директора комунального закладу «Запорізький обласний краєзнавчий музей» Запорізької обласної ради Валерія Стойчева та про виконання членами конкурсної комісії вимог Закону України «Про запобігання корупції».

06.12.2019

Під дахом комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради напередодні зібрались найбільш активні волонтерські організації області. В холі Центру молоді вони презентували свою діяльність і розповідали про волонтерські можливості.

06.12.2019

В рамках підготовки до тридцять четвертої сесії Запорізької обласної ради відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики і праці. До депутатів  Сергія Знаменського, Євгена Дем’яненка, Олега Ільїна та Аліни Супруненко  під час розгляду порядку денного долучилася також їх колега Тетяна Стулень.
Депутати зосередили увагу на профільних питаннях та таких, які мають суспільний резонанс.

06.12.2019

У понеділок, 9 грудня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва Катерина Василівна Луценко.

Дзвінки приймаються з 11:00 до 12:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

05.12.2019

Депутати з постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва готуються до чергового сесійного засідання.

Так, депутати Людмила Любім, Віталій Хрол, Дмитро Зотов акцентували особливу увагу на питаннях обласного бюджету-2020, оптимізацію інтернатних закладів, реформування медичних установ та заслухали зміни та доповнення до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки.

05.12.2019

Питання про необхідність створення комунальних некомерційних підприємств шляхом перетворення закладів усіх рівнів надання медичної допомоги, у тому числі закладів, які надають екстрену медичну допомогу, - стало питанням «номер один» під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Запорізької обласної ради. Її голова Олена Клімченко, а також члени комісії Геннадій Бурка, Сергій Заруба та Володимир Шинкаренко провели співбесіди з керівниками медичних центрів і диспансерів, яких очікують суттєві зміни.

05.12.2019

У переддень 28-ї річниці Збройних Сил України в академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Магара відбувся урочистий захід та традиційний святковий концерт. Військових привітав голова обласної ради Григорій Самардак.

На початку заходу присутні схилили голови у хвилині мовчання за загиблими побратимами, які положили життя за захист України. 

Сторінки