Новини Запорізької обласної ради

19.06.2018

Депутати Запорізької облради занепокоєні низьким результатом виконання у 2017 році обласної програми «Дитяча онкогематологія та гемофілія», розрахованої на 2013-2018 роки. Про це члени постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Олени Клімченко говорили сьогодні під час робочого засідання.

18.06.2018

15-17 червня 2018 року в м. Приморськ відбулись завершальні змагання в залік обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ під гаслом «Здорова молодь – здорова нація». Організатори змагань – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради та управління молоді, фізичної культури та  спорту облдержадміністрації.

18.06.2018

16 червня ветерану Другої Світової війни, жителю Приазовського району Запорізької області Михайлу Івановичу Філіппову виповнилося 95 років. З ювілеєм його привітав і вручив подарунки депутат Запорізької обласної ради Вадим Сухіна. Візит в день народження ветерана - данина глибокої поваги за його бойові заслуги, багаторічну сумлінну працю та можливість особисто поспілкуватися з людиною, яка представляє покоління визволителів світу від фашистських загарбників.

18.06.2018

У міському Палаці культури ім.Т.Г.Шевченка м. Бердянська відкрився XXІII Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості “Топ-Топ” та фестиваль юнацтва та молоді “Зірки Азову”.

Фестиваль проходить за підтримки Міністерства культури України, департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, комунальної установи «Обласний методичний Центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

18.06.2018

У середу, 20 червня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – директор центру безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат відповідатимуть на питання запоріжців щодо спадкового права.

Дзвінки приймаються з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

 

15.06.2018

З нагоди завершення навчальних зборів військовозобов’язаних окремого стрілецького батальйону Запорізької області, які проходили на базі ДОЦ «Молода гвардія» (с.Розумівка), кращих бійців відзначили грамотами обласної ради.

- Всі бійці підрозділів територіальної оборони  пройшли командно-штабні навчання успішно, отже, Запорізька область може пишатися своїми захисниками - зазначив військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату, полковник Юрій Трофименко, вітаючи військових із завершенням навчальних зборів.

15.06.2018

Близько 400 медичних працівників, які є співробітниками комунальної установи «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» Запорізької обласної ради, з Днем медичного працівника привітали сьогодні керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко и депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль.

15.06.2018

Завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018 року, в якій брали участь команди з різних куточків Запорізької області.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко відзначив, що декілька днів гри залишаться в пам’яті щонайменше до «Джури» - 2019.

15.06.2018

Хірургічний корпус обласної дитячої лікарні не підлягає реконструкції, тож на місці старої будівлі планується збудувати новий сучасний хірургічний блок. Днями у ході відкритих торгів було визначено підрядну організацію, яка проводитиме роботи. Нагальні питання реконструкції комунального закладу заступник голови обласної ради Владислав Марченко обговорив з головним лікарем комунального закладу «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради  Юрієм Борзенком.

15.06.2018

За ініціативи голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака у Михайлівському районі відбулася зустріч за «круглим столом» голів об’єднаних територіальних громад та керівництва районних рад Запорізької області. 

Сторінки