Новини Запорізької обласної ради

17.02.2018

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак взяв участь розширеному засіданні Президії Асоціації, яке було  приурочене 25-річчю діяльності Об’єднання.

15.02.2018

Понад 120 проектів рішень розглянули керівники та представники депутатських фракцій під час засідання Погоджувальної ради, тим самим, розпочавши процес до підготовки чергової, двадцятної сесії обласного парламенту.

Депутати погодили питання до розгляду на профільних комісіях, зокрема, особливу увагу народні обранці планують приділити проектам рішень, щодо кадрових призначень керівників комунальних установ, термін дії контракту яких завершується в квітні.

15.02.2018

Сотні запоріжців зібралися на Алеї бойової слави, де відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишньої СРСР з республіки Афганістан.

Промовці, учасники мітингу, відзначали, що учасники бойових дій, зокрема в Афганістані, йшли не за орденами та медалями,  вони свято вірили в інтернаціональний обов’язок, йшли не воювати, а захищати.

14.02.2018

15 лютого о 12-00 в залі 300(овальна) обласної ради відбудеться засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій Запорізької обласної ради.

14.02.2018

Напередодні Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, який в України відзначають 15 лютого, відбулася урочиста церемонія нагородження військових, громадських активістів, працівників місцевого самоврядування, які долучилися до допомоги воїнам-інтернаціоналістам.   В заході взяв участь керуючий справами  виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Він подякував воїнам-інтернаціоналістам за приклад відданості Батьківщині та внесок у патріотичне виховання молоді.

14.02.2018

У відділенні реабілітації КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР після капітального ремонту запрацював оновлений водолікувальний блок. Тепер жителям Запорізької області доступні унікальні відновні бальнеологічні процедури.

14.02.2018

Колектив   комунального закладу «Запорізька  обласна бібліотека для дітей  «Юний читач» Запорізької обласної ради продовжує опікуватись долею українських військових, які перебувають у зоні АТО.

 

         Напередодні Міжнародного дня дарування книг, який відзначається 14 лютого і співпадає ще з одним святом – Днем Святого Валентина, бійці отримали від співробітників бібліотеки та читачів виготовлені власноруч «валентинки», книги з власних бібліотек і, звичайно ж, домашні смаколики. Подарунки на передову передала  запорізька волонтерка Любов Леонова.

13.02.2018

Запорізька торгово-промислова палата відкрила новий виставковий сезон спеціалізованою виставкою «АгроТехСервіс-2018». Учасників заходу та гостей області привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Вітаючи учасників  17-тої спеціалізованої виставки, він підкреслив, що подальший розвиток АПК в регіоні вбачає у збільшенні кількості підприємств з перероблення сільгосппродукції.

12.02.2018

Сьогодні розпочався тиждень одного із найулюбленіших і найсмачніших свят українців – Масляна.  З цієї нагоди, в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї, проводять  святкові  заходи, майстер-класи та тематичні екскурсії .  «Масляна» у музеї триватиме до 1 березня.

12.02.2018

Гість Медіа-центру Запорізької облради – депутат Запорізької обласної ради Людмила Любім

Сторінки