Новини Запорізької обласної ради

24.04.2019

28 квітня відзначатиметься Всесвітній день охорони праці. Таким чином всесвітня спільнота ставить за мету привернути увагу працівників та учнів навчальних закладів до питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в навчально-виховному процесі та побуті. З цієї нагоди комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради з 22 квітня по 08 травня 2019 року проводить тижні з охорони праці в закладах освіти м. Запоріжжя та Запорізької області.

24.04.2019

Проект вихованців комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II – III ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради під керівництвом заступника директора з виховної роботи Віти Михайлової здобули I місце серед четвертої вікової групи престижного Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

23.04.2019

Сьогодні в Запорізькому обласному контактному центрі відбулась чергова пряма телефонна лінія з депутатом Запорізької обласної ради, секретарем постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Романом Кузьменком.

Протягом години спілкування по допомогу до депутата звернулись мешканці м. Запоріжжя, К-Дніпровського та Приморського районів.

23.04.2019

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу провели ділову зустріч та обговорили можливі шляхи подальшої співпраці.

Григорій Самардак привітав пана Посла в Запорізькій області, яку він відвідує не вперше, і висловив переконання, що по завершенні дипломатичної місії в Україні, Лі Янг-Гу залишиться в ділових колах Республіки Корея провідником позитивних змін, які відбуваються сьогодні в державі. 

23.04.2019

У Запорізькій області підвели підсумки регіонального конкурсу на кращий колективний договір. У числі переможців – комунальна установа «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради. Конкурсна комісія визнала, що організація праці, соціальне партнерство і виконання всіх гарантій в установі забезпечується на найвищому рівні.

22.04.2019

20 квітня організатори четвертого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Баянне коло на Запоріжжі» підбили підсумки, а журі оголосило імена переможців.

22.04.2019

Відповідне рішення було ухвалено під час  чергового засідання Центральної виборчої комісії, яке відбулось 20 квітня.

Так, відповідно до постанови ЦВК № 846, перші вибори призначені на неділю, 30 червня 2019 року у 4 ОТГ Запорізької області: Більмацькій селищній об’єднаній територіальній громаді,  Новоолександрівській сільській об’єднаній територіальній громаді, Пологівській міській об’єднаній територіальній громаді та Розівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

22.04.2019

У четвер, 25 квітня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак.

Дзвінки приймаються з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

22.04.2019

Голова Запорізької обласної ради прокоментував результати виборів Президента України та закликав колег в обласній раді до подальшої продуктивної роботи в інтересах Запорізької області:

- Вважаю, що головний результат цьогорічних виборів Президента України в тому, що ми вкотре довели всьому світу - Україна розвивається за загальноєвропейськими принципами демократії, як країна, в якій поважають право вибору, свободу волевиявлення та силу закону. 

Сторінки