Новини Запорізької обласної ради

18.10.2019

Футбольна команда комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат II – III ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради виборола кубок турніру Metalurg Children's Cup. За те, що хлопці показали чудову гру і підняли престиж обласних комунальних закладів, гравці команди сьогодні отримали подяку від Запорізької обласної ради. Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко зустрівся з хлопцями – учнями 9-11-х класів, їхнім наставником Сергієм Філоненком та директором «Козацького ліцею» Оксаною Губіною.

18.10.2019

В Запорізькому обласному онкологічному диспансері урочисто заклали капсулу часу на честь початку будівництва нового корпусу блоку дистанційно-променевої терапії для лінійного прискорювача.

18.10.2019

В комунальному закладі «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької обласної ради відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів ЦБС по роботі з дітьми і завідуючих районними, міськими бібліотеками для дітей та бібліотеками місцевих територіальних громад за темою «Бібліотека для дітей в системі соціальних зв’язків регіону. Нові моделі організації бібліотечного обслуговування».

18.10.2019

16 жовтня гуртківцями комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради та їх керівниками з смт. Веселе в рамках обласної програми учнівської молоді «Мандруємо Запорізьким краєм», присвяченої 80-річчю створення Запорізької області, проведено експедицію до крайньої західної точки області. Це вже друга подорож в рамках експедиції, ключовою метою якої є встановлення тимчасового знаку «Крайня західна точка Запорізької області». За тиждень до цього експедиційний загін з м. Бердянськ вже встановив подібний знак на крайній південній точці.

17.10.2019

На три дні виставковий центр «Козак Палац» в Запоріжжі перетворився на майданчик для висвітлення шляхів інноваційного розвитку Запорізької області, її підприємств та об’єднаних територіальних громад. Сьогодні офіційно відкрито Міжнародний форум інновацій та кооперації InCo Forum, який вже вчетверте збирає управлінську та промислову еліту країни та світу. 

Своє стратегічне бачення розвитку області під час відкриття Форуму висловив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков:

17.10.2019

Минулими вихідними столиця України приймала учасників Чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед вихованців закладів позашкільної освіти. За перемогу приїхали змагатись 22 команди з 17 областей - всього  242 спортсмени. Від Запорізької області участь у змаганнях взяли вихованці комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради, віком від 10 до 18 років у п’яти вікових групах. Орієнтувальникам в залежності від віку довилось долати дистанції від 1 до 5 кілометрів, ускладнених різкими перепадами висот та низкою ставків.

17.10.2019

До Дня українського козацтва в комунальному закладі «Кам’янсько – Дніпровська загальноосвітня санаторна школа – інтернат» Запорізької обласної ради проведено свято «Нащадки козацької слави».

Змагалися команди батьків і дітей 3-А класу (команда «Чайка») і 4-А класу (команда «Козацька шабля»). Батьки і діти показали хорошу фізичну підготовку. Переможцями стали всі учасники свята: вболівальники, батьки, педагоги, журі і вихованці.

16.10.2019

Сьогодні на території військової частини А 1978 проходить фінал обласного військово-спортивного конкурсу для працюючої та студентської молоді «Призовник 2019». В цьому році в конкурсі беруть участь 18 команд – 5 команд трудової молоді і 13 команд – студентських. До їхнього складу входять молоді люди від 18 до 27 років.

15.10.2019

Співробітники управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради провели заслуховування комунальних закладів та установ обласної ради з питань формування проєктів кошторисів на 2020 рік. Впродовж сьогоднішнього дня йшло обговорення видатків закладів та установ культури.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, який провів співбесіди з керівниками окремих комунальних установ, наголосив на необхідності грамотного бюджетування.

15.10.2019

Робоча група з вивчення питання покращення рівня підготовки спортсменів Запорізької області, їх результатів та підвищення спортивного іміджу регіону продовжує свою роботу.

Сторінки