Новини Запорізької обласної ради

09.12.2018

Днями обласний центр приймав учасників чемпіонату з греко-римської боротьби, присвячений видатному спортсмену Якову Пункіну, якому б 8 грудня виповнилося 97 років

09.12.2018

У Палаці спорту «Юність» пройшов відкритий традиційний турнір з дзюдо на призи президента Запорізької обласної федерації дзюдо Еріха Альвіновича Барца серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 років народження.

07.12.2018

Один із провідних вищих навальних закладів Запорізької області відзначив поважні для навчального закладу дату в колі студентів, випускників, співробітників та представників обласної, місцевої влади.

Депутат Запорізької обласної ради, ректор Запорізького національного технічного університету, професор Сергій Бєліков розповів, що прийнято рішення, яке ймовірно буде підтримано і Міністерством освіти і науки, і Кабінетом Міністрів України про перетворення нашого університету на Запорізьку політехніку.

07.12.2018

6 грудня Запорізька обласна студентська рада провела засідання, де серед питань порядку денного було переобрання співголови Обласної студентської ради від студентської молоді. Представників студентського середовища привітав керуючий справами виконавчого апарату Володимир Подорожко.

06.12.2018

В рамках роботи з підготовки бюджету на 2019 рік комунальні підприємства, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Запорізької області, розробили фінансові плани на майбутні рік, які депутати обласної ради розглянули в ході засідання постійної комісії з питань бюджету.

06.12.2018

Гість Медіа-центру – депутат Запорізької обласної ради Олег Ільїн

06.12.2018

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак під час сьогоднішнього засідання Погоджувальної ради лідерів депутатських груп і фракцій  повідомив, що 26 чергова сесія Запорізької обласної ради відбудеться 20 грудня.

06.12.2018

10 грудня в приміщенні Запорізької обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

До навчань запрошуються представники районних та Запорізької обласної ради.

06.12.2018

День Збройних сил став особливим святом для всіх жителів Запорізької області. Від всієї запорізької громади військовослужбовців, які стоять на кордонах нашої країни, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко привітав співробітників Запорізького обласного військового комісаріату.

Сторінки