Новини Запорізької обласної ради

21.01.2020

Комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради заручився підтримкою всеукраїнської волонтерської організації «Будуємо Україну Разом». Свої сили разом з представниками руху об'єднали навколо ідеї створення першого у Запорізькій області проекту Zaporizhzhia Volunteer Hub – унікального простору для співпраці між волонтерами з усієї України.

21.01.2020

Підприємства, які перебувають на обслуговуванні в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДПС, в 2019 році сплатили понад 660 мільйонів гривень військового збору. За повідомленням керівника управління Романа Афонова, це на 29 відсотків, або майже на 151 млн грн. більше, ніж було сплачено у попередньому році.

21.01.2020

Близько 80 вихованців відділення дзюдо і боротьби вільної переступили поріг оновленої спортивної зали на базі комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради. Спортивна зала, яка ще три місяці тому була вкрита пліснявою і не додавала ентузіазму для тренувань, зустріла юнаків і дівчат новими вікнами, теплими батареями, «свіжими» стінами.

21.01.2020

22 січня о 12:00 відбудеться засідання круглого столу «Забезпечення захисту та безпеки у місцях та на об’єктах з масовим перебуванням людей у Запорізькій області».

20.01.2020

Сьогодні у комунальному закладі « Центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради працюють 155 гуртків за такими напрямками як археологія, туризм та патріотичне виховання

20.01.2020

50 років успішної роботи і розвитку відзначили днями працівники Запорізького залізорудного комбінату. До свята було проведено комплекс заходів – відзначення заслуг кращих трудівників підприємства званням «Людина року» (їхні портрети протягом року прикрашатимуть Алею Слави комбінату). Було й урочисте богослужіння у підземній каплиці святої Варвари, яка за 5 років існування стала візитною карткою ЗЗРК.

20.01.2020

У вівторок, 21 січня, на «гарячій» телефонній лінії Запорізького обласного контактного центру – директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Іванович Наливайко та адвокат системи БВПД. Фахівці даватимуть роз’яснення питань черговості спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, спадкування нерухомого майна, його оподаткування.

Дзвінки приймаються з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

17.01.2020

Вихованці навчально-реабілітаційного центру влаштували святковий концерт з традиційними різдвяними колядками, вертепом та піснями.

 Від імені обласної ради дітей та педагогів комунального закладу «Новомиколаївський НРЦ «Паросток» ім. В.А. Польського» привітав керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко.

Він відзначив  важливість збереження народних традицій у вихованні школярів, які впроваджують в усіх комунальних закладах освіти в Запорізькій області.

15.01.2020

Проєкт Порядку, який визначає умови надання громадянам адресної грошової допомоги з обласного бюджету розглянули депутати обласної ради під час засідання робочої групи

14.01.2020

Важливі питання розвитку освіти в умовах цифрового суспільства обговорили сьогодні в обласній раді учасники селектор-PRO на тему: «Цифрова дитина»

Сторінки