Граємо за Україну разом!

В місті Пологи відбулась першість області з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н., під гаслом «Граємо за Україну разом!»

Організаторами заходу виступили відділ фізичного здоров’я населення комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради та управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА.

ДЮСШ-Приазовське

Всі матчі були наповнені емоціями, бажанням до перемоги та спортивною боротьбою.

За результатами змагань, перше місце по праву завоювала команда ДЮСШ-1 м. Пологи, яка не програла жодного свого матчу, друге місце посіла команда Плодородненської СГ,  третіми стали гравці ДЮСШ-Приазовське.

Кращим воротарем першості став Артур Тараненко (ДЮСШ-1 Пологи), кращим гравцем турніру став Павло Ніколайчук (ДЮСШ-Приазовське)

Команди-призери нагороджені кубком, медалями та грамотами від відділу фізичного здоров’я населення КУ «ЦБ закладів та установ молоді фізичної культури та спорту» ЗОР.