Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва провів Всеукраїнський семінар-практикум

Співробітники комунальної установи «Запорізький обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради та комунальний заклад «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради провели Всеукраїнський семінар-практикум голів циклових комісій духових інструментів училищ культури та мистецтва України та керівників духових та естрадних оркестрів області. У заході взяли участь представники Миколаївської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської, Херсонської та Запорізької областей.
Директор обласного методичного центру культури та мистецтва Оксана Герман презентувала учасникам семінару збірку музичних матеріалів для оркестрів духових інструментів. Це - спільний творчий проект Департаменту культури, туризму, національностей та релігій, обласного методичного центру культури і мистецтва та Мелітопольського училища культури.
Протягом двох днів у програмі практикуму відбулися тематичні виступи, доповіді, обмін досвідом, майстер-класи, концерти творчих колективів предметно-циклових комісій Мелітопольського училища культури.
Також в рамках семінару відбулася творча лабораторія на базі Новгородківського сільського будинку культури Мелітопольського району.

Дата публікації: 
06.04.2015