За здоровий спосіб життя на Гуляйпіллі!

В дитячо-юнацькій спортивній школі міста Гуляйполе Запорізької області були проведені обласні змагання з волейболу серед жіночих команд під гаслом «Рух заради здоров’я!».
Організаторами заходу виступили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради та Гуляйпільський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Його основна мета - виховати у населення стійкий інтерес і звички до систематичних занять фізичною культурою і спортом та популяризувати здоровий спосіб життя.
Серед учасників змагань з жіночого волейболу велася запекла боротьба. Була й гарна підтримка залу, й незабутні емоції від самої гри.
Перше місце виборола команда с. Великомихайлівка, Покровського району Дніпропетровської області, друге місце посіла команда м. Вільнянськ Вільнянського району Запорізької області, третє місце - команда м. Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області.
З привітальними словами під час нагородження виступила директор ДЮСШ № 1 Наталья Данілова.
Усі учасники були нагороджені кубками, медалями та грамотами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.

Дата публікації: 
19.03.2015