За підтримки обласної влади та Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в районах області відновлено будівлі для розміщення внутрішніх переселенців

Напередодні в населеному пункті Нововасилівка Приазовського району Запорізької області за підтримки спільного Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (та місцевої влади відкрито відбудовану районну лікарню для прийняття та поселення внутрішніх переміщених осіб. Проект розрахований на розміщення 46 осіб.
Завдяки реконструкції частини Нововасилівської медичної амбулаторії, переселенці проживатимуть у максимально сприятливих побутових умовах. У лікарні відремонтовано систему опалення, двері замінено на металопластикові, проведено водопостачання та водовідведення.
Загальна вартість даного мікропроекту становить близько 380 тис. грн., з них 299 тис. грн. – кошти ЄС/ПРООН.
Крім того, в населеному пункті Давидівка Якимівського району Запорізької області за підтримки спільного Проекту ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) та місцевої влади офіційно відкрився відбудований районний геронтологічний центр для прийняття та розміщення внутрішніх переселених осіб. Проект розрахований на поселення 60 осіб.
В будівлі модернізовано приміщення стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування. Зокрема, вікна та двері замінено на металопластикові. Загальна вартість робіт по даному мікропроекту становить більше 178 тис. грн., з них кошти ЄС/ПРООН – 143 тис. грн.

Дата публікації: 
13.03.2015