Відбулось засідання робочої групи

Під головуванням заступника директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Романа Пісарева відбулося засідання робочої групи з розгляду проблемних питань у діяльності ВАТ «Запоріжжяобленерго», пов’язаних з наданням послуг споживачам. У засіданні взяли участь депутати Запорізької обласної ради Олександр Бабич, Костянтин Гургура і Володимир Тарасов.

Учасники обговорили конкретні пропозиції щодо внесення змін та доповнень у договори, що регулюють умови надання послуг споживачам енергопостачальною компанією, та внесення змін до чинного законодавства, які дозволять покращити стан енергозабезпечення області.

- Відсутність у споживача можливості вносити зміни до договору про користування електричною енергією суттєво порушує його права. Адже ВАТ «Запоріжжяобленерго» є монополістом на ринку надання цих послуг у Запорізькій області, а отже споживач не має можливості вибрати іншого енергопостачальника, – зазначив керівник комітету з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, ресурсів та приватизації Громадської ради при облдержадміністрації Артур Нікітенко.

Заступник голови Громадської ради Дмитро Сар’ян наголосив на необхідності проведення ВАТ «Запоріжжяобленерго» роз’яснювальної роботи серед населення стосовно надання необхідних документів для укладання договору про постачання електричної енергії.

Крім того, була підкреслена необхідність завчасного інформування споживачів про оновлення законодавчих актів та зміну тарифів на електроенергію через засоби масової інформації та за допомогою сучасних засобів зв’язку - електронної пошти, смс-розсилки тощо.

За підсумками засідання робочої групи ухвалено рішення письмово звернутися до НКРЕ з проханням роз’яснити ціноутворення на електричну енергію та деякі інші проблемні питання. Крім цього, доручено розробити протокол розбіжностей у договорі ВАТ «Запоріжжяобленерго», який буде розглянуто на черговому засіданні.

Дата публікації: 
02.04.2015