В Запоріжжі планують провести Форум української інтелігенції у Запорізькій області

Напередодні у приміщенні Запорізької обласної ради представники громадськості, волонтерського руху, діячі науки і культури провели засідання розширеного комітету з питань підготовки та проведення Форуму української інтелігенції у Запорізькій області.
Головною метою Форуму, проведення якого заплановане на кінець лютого, повинна стати резолюція представників запорізької інтелігенції стосовно врегулювання ситуації на Сході країни, методів боротьби із корупцією на всіх рівнях влади та покращення соціально-політичного становища в Україні.
Депутат Запорізької облради, доктор історичних наук, професор Федір Турченко, який взяв участь в засіданні розширеного комітету, висловив сумнів стосовно того, що голос запорізької інтелігенції буде почутий і врахований.
- На жаль, сьогодні у інтелігенції немає реальних механізмів впливу. Проводити Форум заради обміну думок – безперспективно. Захід повинен бути ефективним, треба бути впевненими, що пропозиції та ідеї інтелігенції працюватимуть на розвиток країни, - висловив свою думку Федір Турченко.
Ініціаторами проведення Форуму української інтелігенції у Запорізькій області виступають Запорізьке обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка за сприяння Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації.

Дата публікації: 
03.02.2015