В Мелітополі визначились переможці обласного фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я!”

У м. Мелітополь Запорізької області в ДЮСШ №3 відбувся обласний фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я!” в залік обласної спартакіади серед збірних команд міст та сільських районів під гаслом «Здоровим бути модно!».
Захід був присвячений Всесвітньому Дню здоров’я та Міжнародному Дня сім’ї.
Організаторами обласного фестивалю виступили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради, міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Змагання проводились з метою залучення сімей до систематичних занять фізичною культурою, здорового способу життя та визначення переможця для участі у Всеукраїнських змаганнях.
Це були одні з наймасовіші змаганнях обласного фестивалю, в яких взяли участь 14 команд. Перед учасниками змагань виступили вихованці спортивних шкіл, клубів за місцем проживання з показовими виступами акробатів.
За підсумками змагань переможцями стали:
1. місце – сім’я Костік м. Мелітополь;
2. місце – сім’я Жметко м. Мелітополь;
3. місце – сім’я «Середа» Якімівського району.
Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами та спортивним інвентарем. Кожна сім’я отримала грамоту за участь у спартакіаді, а молодші учасники - щоденник від комунального закладу ОЦФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.
Задоволення від спільної участі у цьому заході, азарту, перемог і розчарувань, спілкування та класного настрою отримали і дорослі, і дітвора.
Переможці будуть готуватися до фіналу у Всеукраїнському фестивалі, який відбудеться у м. Київ 14-16 травня 2015 року.

Дата публікації: 
01.04.2015