Учні спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Орієнтир» завітали до облради з українськими щедрівками

Підтримувати й розвивати українські народні традиції – важлива складова виховання молоді, - переконані педагоги комунального закладу.

За словами директора  школи-інтернату «Орієнтир»  Ганни  Тихомирової, протягом десяти років учні школи не тільки вивчають українські традиції, а й відвідують у новорічні свята Львівську область, де обмінюються  знаннями й власними традиціями  святкування Різдва й Нового року з учнями школи-інтернату у с.Підігрці.  

Як поділилася учениця 9-го класу Вікторія Салейчук, яка разом з друзями сьогодні привітала  працівників обласної ради зі святами, вона особисто знає безліч українських щедрівок та  із задоволенням бере участь у шкільних святах, які присвячені народним традиціям.І  саме цикл різдвяних і новорічних  свят  полюбляє найбільше.

«Нова радість стала», «Прилетіла ластівочка», «Вийди-вийди, господарю» й інші щедрівки та різдвяні пісні у виконанні  учнів «Орієнтиру» пройшлися гучною луною по будівлі обласної ради, подарувавши  працівникам виконавчого апарату надію й віру у всеперемагаючу силу добра й українських традицій. Від усього депутатського корпусу школярам та педагогам комунального закладу подякував перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков, який не залишив щедрувальників без солодких подарунків.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

 

Дата публікації: 
14.01.2020